Wpis z mikrobloga

@UzytkownikTegoTypu: mam dziwną relację z W3. Kupiłem na premierę wersję na ps4 - totalny zachwyt, cudowna oprawa, fabuła, walka, wszystko. Doszedłem do Novigradu i przestałem grać. Kilkukrotnie zaczynałem od nowa i po iluśdziesięciu godzinach przestawałem. Rok temu kupiłem GOTY na PC, doszedłem do Skellige po wielu dniach młócenia i znowu przestałem.
Nie wiem #!$%@?, nie umiem skończyć tej gry. Chyba najbardziej przeraża mnie moment, w którym podejmuje się decyzję co
  • Odpowiedz
  • 8
@Vittel w poszukiwacza czego? W Wieśku nie masz czego szukać. Zdobywasz mistrzowski rynsztunek i nic lepszego już nie znajdziesz. Niestety przez to cała eksploracja traci sens, odkrywasz miejsce, musisz pokonać potwora ale i tak nie dostaniesz za to nic wartościowego.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anoniemamowy SSD chodziło mi o dysk - czasy loadingu na konsoli są lekko irytujące. A mod na pojemność juków znacznie ułatwiał eksplorację, zwłaszcza kontrabandy na Skellige - nie trzeba co chwilę lecieć do schowka czy sprzedawcy żeby pozbyć się obciążenia. No i podstawa na kompie to mod wywalający retrospekcje Jaskra na ekranach ładowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@b7kj: Zapomniales jeszcze o automatycznym aplikowaniu olejow i odwarow czy jedzenia jablek itp jak tracisz zdrowie i jeszcze ze naostrzenie broni i ulepszenie pancerza trwa 10h zamiast domyslnych kilku minut nie wspominajac o automatycznym rzucaniu znakow po nacisnieciu przypisanego hotkeya (swietne jak masz myszke z dodatkowymi przyciskami pod kciukiem, a na klawiaturze tez daje rade)
  • Odpowiedz
@niko444: rdr2 to #!$%@? na maxa, strasznie powolna i nie ma podjazdu do wiedźmina. horizon dawn fajna walka, ale fabularnie grywalność... gra na 10h. Death Stranding? XD przecież to gówno polegające na tym, że idziesz ze skrzynką na plecach przez cztery godziny do miasta gdzie NIKOGO nie ma prócz hologramów xD "HIT KOJIMY" XD nie wiem jak ktoś może za ta #!$%@? zaplacic
  • Odpowiedz