Wpis z mikrobloga

@Kleki_Petra: Uuu, nawet wysyłkę mają i ceny bardzo spoko. Trzeba będzie zrobić miejsce w zamrażarce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za info!

Może nie zauważyłeś bo edytowałem poprzedni komentarz, ale co to jest po lewej stronie te cztery słupki?
@MiszczJoda:

Napisałem wyżej

Chyba czas spać, bo nie zauważyłem.

Ja to mieszkam w bloku więc nie mam takich możliwości jak grill ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja próbowałem z grilla i była rewelacja, ale chcę spróbować tak, żeby łatwiej kontrolować temperaturę, stąd moje zainteresowaniem sous vide.
@push3k-pro: Właśnie jadłem niedawno steka w restauracji Campo we Wrocławiu z pieca opalanego węglem drzewnym i było czuć różnicę w smaku w stosunku do takiego z patelni. Może kiedyś jak zarobię na dom... ¯\_(ツ)_/¯
@haabero: Tak, ja tak planowałem ale była dobra promka to wziąłem od razu z kontenerem. Ogólnie na start starczy garnek ale jak już planujesz coś dłużej gotować to przydałoby się coś większego żeby mniej strat ciepła i wody było.
@haabero: Zależy co i w jakich ilościach planujesz gotować. Trzeba się rozejrzeć za opcjami, ja dopiero nowy w tym więc nie doradzę jakoś bardzo. Można zawsze ze starej lodówki turystycznej zrobić kontener ( ͡° ͜ʖ ͡°)