Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Posty typu Cyberpunk to gónwo już się cringe robią powoli. Było śmieszne przez dwa dni ale to tyle i koniec. Na tę grę jest taki hype że to #!$%@?. Większość graczy to cassuale jak ja i plują totalnie na pierdoły jak przelatujący papierek przez szybę w 5:17 czy moment z kierownicą w oskryptowanej cutsccenc bo są kuriozalne w porównaniu do tego co pokazują oraz potwierdzają recenzenci a kanał na cyberpunka na YT robi robotę dostarczanym kontentem. Mechanika pojazdów czy strzelania to kwestia umowna, jeden rabin powie tak a drugi rabin powie nie, w GTA to też nie błyszczy a każdemu się podoba, zobaczymy jak zagramy. Jak ktoś wybiera konsole to znaczy że świadomie wybrał wygodne granie na kanapie kosztem słabszej grafiki i spoko. Uważam że za te bezbekowe posty powinna być kara grzywny w postaci walnia klocem przez tydzień. Pozdrawiam i zdrówka życzę.
#cyberpunk2077 #cdprojektred #gry #playstation #xbox #pcmasterrace
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tryno: bo te posty o kierownicy, papierku czy że premiera będzie w 2077 nie są już śmieszne bo zostały przeruchane, nie wiem co tutaj tłumaczyć. A to że będzie zajebisty to fakt i nie widzę nic żenującego w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BobekOkrutnik: Faktem jest to, że będzie zabugowany i nie będzie się w niego dało grać. Dlatego wszyscy powinniście dziękować betatesterom z konsol, że po 2 latach CDP upora się z załataniem wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chix: Nie chodzi mi o sukces sprzedażowy, bo jak wiadomo, małpy razem silne. Chodzi mi o to, że będzie nudny, zabugowany i nie wart swoich pieniędzy. To można stwierdzić na podstawie przedstawionych materiałów, przesuwaniem premiery, czy "definitywnym" 19 listopada (czyt. ruchaniem graczy przez CDP)
@chix: Uzyj mozgu po raz pierwszy i zrozum, ze tyle przesuniec nie zwiastuje nic dobrego, a jedyne co mozna naprawic to w pewnym stopniu twoje uposledzenie. Powiedzenie malpy razem silne sprawdza sie w przypadku fanboyow cyberpunka.