Wpis z mikrobloga

Nie no ale psychy to najmanowi zazdroszcze. Tyle gówna sie na niego wylewa od 15 lat, nikt go nie szanuje, słyszysz Najman i jest to synonim przegrywa. Cała Polska sie z niego smieje i z jego naziwska od kilkunastu lat a chłop jak gdyby nigdy nic dalej zgrywa wielkiego fightera. Fenomen. A o psyche mi chodzi w zyciu bo w ringu to kazdy wie jaką ma. Mi tu kolega kolegi powie ze ktos mnie obgadal i juz siedze #!$%@? xd
#famemma #boks
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miho32: to nie słaba psycha tylko pewnie jakaś choroba i on nawet tego nie rozumie co się dookoła dzieje.
A tak na poważnie gdyby Ci płacili za godzinę ośmieszania się taki pitos to też byś to robił przez X lat.
Poza tym nikt go nie szanuje w necie ale na pewno i jestem tego przekonany, ze gdzie nie jest to proszą go o fotki i mówią, że jest najlepszy. Taki
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: co ty chłopie. Mam szacunek do swojego nazwiska i nie sprzedlabym go nawet za kilkaset tysiecy zeby byl synonimem przegrywu typu- Najman. Pieniadze to nie wszystko. Wstyd byloby mi popatrzec w oczy ojcu/matce/siostrze/bratu gdy wymawiaja ich nazwisko a oni sie wstydza i z zażenowaniem sie przyznaja do mnie. Wole #!$%@? za te kilka tysiecy w zyciu niz zeby sie smiala ze mnie cala Polska. Nie na taką skale
  • Odpowiedz
@Miho32: no i wlasnie dlatego Ty bedziesz do konca zycia robil za smieszne grosze, a ktos bardziej zaradny i inteligentniejszy od Ciebie jest ustawiony do konca zycia ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamietaj, ze honor jest wartoscia ubogich, amen.
  • Odpowiedz
@Annaroth: o czym ty #!$%@?? Najman był pośmiewiskiem długo przed fame mma i nawet długo przed walka z Pudzianem, szczególnie w środowisku bokserskim a to w nim głównie się obracał
  • Odpowiedz
@Prusti: Tak ustawiony że nie ma nic po za masą długów i komorników. Laska jakby była mądra to by go w skarpetkach zostawiła samych i zabrała dziecko. Przecież Najmanowi przywalić ze jest psychiczny po jego wypowiedziach to najmniejszy problem.
  • Odpowiedz
@elgrecqo: ale ja kolego nie pisalem stricte o Najmanie, tylko o samym fakcie, ze jeden bedzie robil za grosze, bo honor a drugi bedzie kasowal kupe kasy, nie przejmujac sie zdaniem innych
  • Odpowiedz
@Aonti: jak go nie bronię po prostu ludzie spoza internetu mają na niego ewidentnie #!$%@? xD nikt z moich znajomych nie ogląda tego ustawianego szajsu i rent Najmana ostatni raz pojawił się dobre parę lat temu przy walce z Pudzianem. To wy dorabiacie do tego jakąś ideologię.

@jankuklak: może i tak ale to i tak jest nisza. To że na wykopie się nim podniecacie i przyrównujecie to do
  • Odpowiedz