Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 379
Ateiści nie są w Polsce dyskryminowani odcinek 2137:
Najlepszy kumpel z licbazy bierze ślub cywilny. Na sali może być tylko urzędnik, młoda para i świadkowie bo #covid. Nikt z rodziny i zaproszonych przyjaciół nie będzie mógł wziąć udziału.
Gdyby brał ślub w kościele: ksiądz, ministranci plus 1 osoba na 15mkw. A i tak wszyscy mają to w dupie. Oczywiście ksiądz bez maseczki bo nie musi. A komunię to daje z procy.
Od razu mówię, że gdyby mogli to by ślub przenieśli.
#neuropa #ateizm #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: Ale to akurat nie jest raczej kwestia ideologii tylko pandemii. Siłownię mają za niskie sufity, sklepy meblowe out, a budowlane są już git itd. Ktoś widocznie uznał, że kościoły mają wysokie sufity, albo najpewniej nie pomyślał w tym całym burdelu. A co do ślubów to powinien być notariusz i tyle, a nie jakąś szopka
  • Odpowiedz
@krave: aha czyli logiczne
ateista nie może być dyskryminowany i obrażany za swoje wyznanie to łamanie praw człowieka!!!!!!
Tymczasem ateista: hahah beka z katoli, bustwo w hmurach xD, haha papaj ma zułtą twarz haha, haha dobrze wam tak że zniszczyli kościół, zabobony , beka mati z tych katoli
Typowy wysropek który myśli że on może obrażać kogoś wyznanie ale jego ateizm to juz k---a lamanie wszelkich praw i wielkie uciśnienie
  • Odpowiedz
@krave ale wiesz to czy tak Ci się wydaje? Bo akurat jestem w trakcie organizacji ślubu i wesela które odbędą się za kilka miesięcy i problemu nie miałem. Zgromadzenie powyżej 5 osób w ogrodzie przy sali weselnej na świeżym powietrzu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiktorek_pl: zgromadzenie dalej jest zgromadzeniem. Co do wyjazdów nie wiem, może jak masz za kilka miesięcy to pozwalają zaklepywac termin z nadzieją na poluzowanie obostrzeń
@Reid____: chyba mama zapomniała dac ci tabletek
  • Odpowiedz
@krave zgromadzenie dalej jest zgromadzeniem. Zakładam, że nawet nie znasz definicji zgromadzenia wiec podpowiem Ci jak można zorganizować ślub cywilny. Jako organizator zgromadzenia oficjalnie na twoim ślubie pojawiaja się świadkowie, młodzi i urzędnik (5 osób). Nie twoja wina, że pozostałe 20 osób które się pojawiła by zakupić w sali obok której bierzesz ślub obiad na wynos i zaliczają się oni do zgromadzenia spontanicznego, którego prawo nie zabrania. Jak czekasz na przystanku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiktorek_pl: znam definicję i dlatego rozróżniam rodzaje zgromadzeń. Mam wrażenie, że napisałeś to tylko po to żeby pochwalić się super planem na obejście prawa. Planem który nie zadziała w momencie kiedy są zamknięte knajpy i sale weselne.
  • Odpowiedz