Wpis z mikrobloga

#przegryw #samotnosc

Za dwa dni wypadają moje urodziny, a mi to dodaje jedynie więcej smutku. Rok temu jadłem torta z dziadkami w ich domu. Dziadek zadzwonił, zachrypniętym głosem od chemioterapii, złożyć mi życzenia, wyrażając zmartwienie moja przyszłością. Wtedy nie wiedziałem że to ostatni tydzień jego życia, choć powinienem się domyślać bo rak był złośliwy.

Siedzieli ze mną babcia, prababcia, i pradziadek. Pradziadek zmarł jakieś kilka miesięcy temu. Dowiedziałem się po miesiącu, bo nie mam już kontaktu z babcią. Matka też nie była skłonna wysłać choćby smsa. Ale o mojej matce mógłbym książke napisać. Szkoda na nią czasu. Wszyscy którzy byli mi bliscy w rodzinie, umarli lub stoją jedną nogą nad grobem.

Teraz będę siedział sam w swoim barłogu, wiedząc że nie mam już praktycznie nikogo bliskiego, kogo by obchodziła ilość zmarnowanych przeze mnie lat.

No i dobrze. W urodziny chyba zrobię jednodniowy wyjątek od abstynencji i się upije winem za 4zl. Kelerisem, Amareną. Może Pierunem, do przemyślenia, bo po Pierunie zawsze zbierało mnie na wymioty. Nie chcę uwalić się za mocno bo gdybym zaczął płakać wspolokatorzy by usłyszeli.

O czym sobie teraz przypomniałem. O moich 18 urodzinach. Płakać mi się chce gdy myślę co robiłem wtedy. I nie była to żadna impreza, spędziłem je z dwiema bardzo ważnymi dla mnie osobami. Jedna z nich wykreśliła mnie z życia, a druga nie jest już tą samą osobą.

#depresja #feels ##!$%@? #gorzkiezale
Freak_001 - #przegryw #samotnosc

Za dwa dni wypadają moje urodziny, a mi to dodaje...

źródło: comment_1606383591EZZsIRKxRXbhcDDhVFBOCm.jpg

Pobierz
  • 10
@Freak_001: Ja jedynie cie pociesze że też mam urodziny do #!$%@? od jakiś 3 lat samemu mozna powiedzieć, bo te zyczenia na fb to jedyna rekacja i jest ich malo a urodziny i tak sie spedza koniec koncow samemu wiec najlepiej isc w miasto z jakims dobrym alkoholem pograc sobie na kasynie po protu wyjsc z domu z mysla ciekawe co mnie dzis spotka polecam!