Wpis z mikrobloga

Co jest złego w wartościach chrześcijańskich?


@Latarenko: Mam zacząć od początku czyli wmawianiu sobie poczucia winy za śmierć żyda sprzed 2000 lat przez co całe nasze życie zamienia się w życie pokutnika bez świadomości własnej wartości, czy już mam przejść do bardziej hardcorowych rzeczy które wychodzą poza edukacje religijną w podstawówce?

Ja coraz bardziej wierze że Katolicyzm to wymysł żydów xD Np. na wszystkich dworach europejskich, skarbnikami byli Żydzi, bo katolicy
to że konfederaci #!$%@?ą ciągle jak to ich niby nie interesują kwestiw światopoglądowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@elf_pszeniczny: Kompletnie tak nie pisza ani nie mowia, to sa tylko twoje urojenia. Od poczatku chocby Korwin mowi, ze sprawy swiatopogladaowe sa najwazniejsze bo gospodarke da sie szybko naprawic. To ze nie potrafisz zrozumiec tak prostego przekazu i musisz wymyslac na sile gupie argumenty to juz inna historia.
Co jest złego w wartościach chrześcijańskich?


@Latarenko: fundamentalnie złe jest to, że dzisiejsi katole(bo do chrześcijan to im bardzo daleko) chcą narzucać jakieś ograniczenia normalnym ludziom a także finansować swoją religię z ich podatków.