Wpis z mikrobloga

+ Czy ktoś zmienił pracę w czasie pandemii i był onboardingowany całkowicie zdalnie?
+ Jak wyglądał w Twoim przypadku proces zdalnego onboardingu?
+ Są tu jakieś HRy?
+ Jakie zmiany w onboardingu wymusiła całkowita praca zdalna?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

#programowanie #programista15k #informatyka #pracait #humorinformatykow #it #onboarding #hr
binarny_pasek - + Czy ktoś zmienił pracę w czasie pandemii i był onboardingowany całk...

źródło: comment_1606211587Pkjl86p95tYYDXvwNavPWm.jpg

Pobierz
  • 10
@binarny_pasek: zmieniłem, wszystko poszło ok, spotkania zdalne, zadanie domowe, onboarding online + dostęp do wszystkiego co mi jest potrzebne. Ja jestem zaprawiony w bojach bo już od 3 lat zdalnie więc nie raz robiłem zdalnie onboarding ludziom do mojego teamu, teraz po prostu role się odwróciły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@binarny_pasek: ja zaczalem nowa prace od poczatku kwietnia. Czyli kiedy firma akurat wygonila wszystkich na home office. Pierwszy dzien - podpisanie umowy, odbior laptopa, podstawowa konfiguracja konta i dostepow w biurze. Reszta dnia to kontynuacja konfiguracji w domu. Nastepne tygodnie to jak u kolegow wyzej - wszyatko zdalnie. Poniewaz spore korpo to byly procedury treningowe i cykliczne calle objasniajace niejasnosci. Po 2 tygodniach wejscie do zespolu i tez jakiesc knowledge transfery
@binarny_pasek
Pierwsza praca jako programista, zacząłem we wrześniu. Dostałem dostęp do firmowej platformy ze szkoleniami wdrożeniowymi + szkolenia prowadzone przez pracowników na teamsach. Zespół też pomaga + mam wyznaczonego buddyego w zespole, który mi pomaga odnaleźć się w tym wszystkim. Ogólnie to myślę że szybciej by przebiegło moje wdrożenie gdybym pracował z biura :)