Wpis z mikrobloga

Życie jest fascynujące.
jak byłem nastolatkiem to słuchałem filmów motywujących i jeden gościu kazał napisać sobie cele i marzenia na kartce z datą obecna i data kiedy chce się to osiągnąć. Dodatkowo opowiedzieć o tym komuś kogo się ceni i szanuje

Więc napisałem że chce zwiedzić pół świata i być milionerem do 30 roku życia.
Powiedziałem o tym mojej mamie i ona się podpisała pod tą kartka. Potem mnie przytuliła i najszczerzej jak tylko w życiu słyszałem życzyła mi spełnienia tych celów i aż obu nam się łza z wzruszenia polala po policzkach.

Byli to jak miałem 17 lat dziś mam dopiero 28 i już rowerem przemierzyłem ponad połowę planety a za 1.5 roku będę miał kredyt na dom w UK o wartości ponad 200.000£ czyli więcej niż 1 milion złotych. Z wkładem własnym ponad 40%
Dopiero kilka tygodni temu sobie o tym przypomniałem.

#wygryw
#chwalesie
#czujedobrzeczlowiek
#blackpill
#uk
#finanse
#samorozwoj
#anonimowemirkowyznania
  • 38
@Niski_Manlet: bo tam piszą że wszystko jest zdeterminowane przez geny i na mało rzeczy w życiu mamy wpływ. A tak naprawdę to ja jestem tego przykladem że nie.
W rodzinie zawsze finansowo ja z 4 rodzeństwa byłem traktowany najgorzej i nigdy żadnych droższych prezentow nie dostałem czy to od rodziców czy wojkow na komunię w przeciwieństwie do reszty.
A teraz to ja najwięcej zarabiam bo ponad 4000£na miesiąc i najwięcej ogarnąłem