Wpis z mikrobloga

@le1t00: jest co najmniej kilka pilotażowych maków w Polsce, w których oferta promocyjna zmienia się kilka dni wcześniej niż w reszcie. Jednym z nich jest ten przy Wiertniczej w Warszawie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pronter: oddawaj zbojnicka - wyszla z 5 lat temu razem z drwalem, miala placek ziemniaczany miast serowego. Na gorze posypana boczkiem. #!$%@? jakie to dobre bylo.

@peszmerd: jeszcze kilka lat później była z szynka parmenska i rukola i byla mila odmiana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BaRi: wolisz kogoś kto został tylko na szybko przeszkolony czy rzeczywiście od lat robi burgery i się na tym zna?
I jakie tu normy? Mrożone mięso, bułki itd.
Przecież kotlet z normalnego Mc Burgera to nawet koło wołowiny nie leżał ale co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
Tutaj przykład jadłodajni niedaleko mnie gdzie pieczywo czy mięso pieką sami w piecu kamiennym.
Pobierz Koichi - @BaRi: wolisz kogoś kto został tylko na szybko przeszkolony czy rzeczywiście...
źródło: comment_1606179512eKNtITRBgqaY9VoUMxlv27.jpg
@Koichi prosto ze strony mcd:
Wykorzystywane przez nas mięso jest 100‑procentową wołowiną bez dodatków, polepszaczy i konserwantów.

Do burgerów wykorzystujemy jedynie przednią ćwiartkę: łopatkę, kark, mostek i łatę, które doprawiamy wyłącznie solą i pieprzem.

Jakby to nie było prawdą to za takie reklamowanie się byliby już uwaleni :p
Nie mniej zgadzam się z tym że taki kotlet z porządnej miejscowy jest znacznie lepszy, ale w podróży mak jest przeważnie bezpiecznym wyborem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amny: mi nie pasuje gramatura kotleta w mcdonalds, przez to ze sa cienkie nie maja w ogole smaku wołowiny. Jak pojde do burgerowni to dostane #!$%@? 200g kotleta i mi go jeszcze wysmażą jak bede chcial za cenę 17/20zl

A i tak najlepszw burgery se zrobić w domu tak olbrzymie zebu gębą nie zmieścić
@Koichi i co z tego że mrożone mięso? Niż to nei zmienia.

Wiem że cała oprawa w małej burgerówni może być lepsza dla oka i smaku. Ale w MC mają standardy w większości niedostępne jeżeli chodzi o jakośc dla małych knajp.
I nie jest to moja subiektywna opinia tylko profesora który zajmuje się całe życie badaniem mięsa spożywczego. Proces jakość i czystość jest perfekcyjna.