Wpis z mikrobloga

@sehnsucht: Znasz coś takiego jak "Akcja = Reakcja?"

Wy widzicie tylko policjant - pałka, a ja widzę policjant - pałka - gośc co chce zabrać mu pałke i zostaje dwukrotnie uderzony. Czyli to jest to legendarne pałowanie kobiet i młodzież?

To już widziałem, ale ludzie ... Wykopki gadają o mordowaniu kobiet i młodzież pałkami. Gdyby gość nie próbował zabrać mu pałki, to nie byłoby tej całej sytuacji, proste. To nie jest
@sehnsucht: No tak, tajniak, wiele to zmienia ...

nie musiałeś przed nimi uciekać przez drabinę wystawioną na podwórko.


Dlaczego uciekałaś? Mogłaś zostać i nagrywać "pałowanie" Miałabyś idealny dowód i odszkodowanie. Jaki był powód twojej ucieczki? Chcieli cie zabić, czy co?

ale z domu fajnie się krzyczy "potępiamy burzycieli porządku publicznego".


Ja chce konkretnych dowodów, a nie pi**dolenie wykopków.
@rimyi: Ale ty wiesz, że ten koleś zaszedł tego tajniaka od tyłu i chciał mu zabrać pałke? Nie miałbym powodu, żeby się bać, jeśli stałbym 10m od policji, a nie pchał swojego ryja prosto przed nimi. Poza tym, przed tym tajniakiem i obok, to też byli tajniacy (ogólnie policja tam stała). Na tym nagraniu 90%-to policja i tajniacy, więc mi tu nie pidol o tajniaku wbiegający z pałką w tłum
i chcieli mu właśnie zabrać pałkę bo mysleli, że będzie burdy wszczynał?


@Pedroo: Skąd takie info? Chciał rozbroić gościa, który stał metr od grupy policjantów/tajniaków? Trochę debilne posunięcie. Toć widać po ich ubiorze i mowie ciała, że to tajniaki. W ogóle, kto normalny wyciągnąłby pałke, żeby jakieś burdy wszczynać tym bardziej obok policjantów xD

Tajniaka trochę poniosło, ale bądźmy poważni ... Gość wyskoczył do niego i jeszcze z łapami, to dostał