Wpis z mikrobloga

Ale mi się przypomniała akcja sprzed paru lat, chyba na 1 roku studiów to się działo XD
Imprezowaliśmy sobie ze znajomymi no i znaleźliśmy portfel, ale nie byle jaki portfel bo w środku było chyba z 600zł.
Dobra dusza studencka podpowiedziała nam, że fajnie oddać taki portfel, 600zł to nie tak mało i sam bym chciał żeby mi ktoś tak od czapy oddał moją własność.
Zaśmiałem się jeszcze wcześniej do kumpla, że jakiś taki ten dowód zdezelowany, połamany i cały się klei. Chłop pewnie nim dzieli sobie węgorze hehe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i szukam w portfelu dowodu osobistego aby do chłopa napisać na FB, ale nie mogłem nikogo takiego znaleźć.
Dobra idziemy z tym portfelem z myślą, że po drodze na kwadrat mamy komendę. Niby 3 w nocy ale na bank ktoś na dyżurze będzie siedział.
No i tak idziemy idziemy i spotykamy patrol, oddaliśmy elegancko portfel poproszono nas o dane. Drugi policjant przegląda portfel, pełen zdziwienia, że oddajemy portfel z banknotami w środku.
Przegląda ten portfel, przegląda i znalazł pigułę w samarce xDD
Dalej historia właściciela portfela nie wiem jak się potoczyła bo nikt nas już nie poinformował

Tak więc chieliśmy dobrze a chłopa w pasiak wpakowaliśmy.
Z drugiej strony może uratowaliśmy jakąś niewinną duszę przed gwałtem

#czujedobrzeczlowiek #coolstory #truestory #heheszki #xd #studia #pijzwykopem #narkotyki #narkotykizawszespoko
  • 5