Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miruny mam problem.

Ponad pół roku temu zakochałam się w pewnym #niebieskipasek, który początkowo też okazywał mi, że mu na mnie zależy. Ostatecznie skończyło się to tak, że najpierw zaczął mnie olewać, a później, zupełnie bez powodu, powiedział mi kilka niemiłych, krzywdzących słów. Nie mam pojęcia dlaczego tak się wydarzyło. Być może uznał, że zrobiło się zbyt poważnie między nami i spanikował, a może kogoś poznał. Chyba nigdy się tego nie dowiem.

Myślałam, że jest wspaniałym człowiekiem, a okazało się, że cała nasza znajomość była kłamstwem. Wszystko, co mi mówił mogę sobie wsadzić w dupę. Czułam się z nim najlepiej na świecie, a on w sekundę potrafił zmienić zdanie i olać mnie totalnie. Kiedy po wszystkim spotkaliśmy się przypadkowo w większym gronie nie omieszkał przy mnie komentować wyglądu innych kobiet i mówić, że są "fajnymi dupeczkami" i filtrować z nimi.

Najgorsze i najgłupsze z mojej strony jest to, że nadal za nim tęsknię, a on prawdopodobnie ma już inną i nie poświęca mi nawet pojedyńczej myśli. Chciałabym pójść dalej, ale nie potrafię się przełamać. Nigdy do nikogo nie czułam czegoś takiego. Trwało to tylko kilka miesięcy, a zakończenie zniszczyło mnie psychicznie. Z dnia na dzień zostawił mnie człowiek, któremu ufałam, i na którym bardzo mi zależało. Nawet nasi wspólni znajomi byli w szoku, że to się tak zakończyło.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Palce mnie świerzbią, żeby się do niego odezwać. Powstrzymuje mnie tylko myśl, że zrobiłabym z siebie idiotkę, bo on ma mnie totalnie gdzieś. Myślałam, że chociaż w urodziny się odezwie, ale się przeliczyłam. Naprawdę nie zrobiłam nic żeby sobie na to wszystko zasłużyć. Jestem świadoma tego, że nie jestem jedynym #rozowypasek, który coś takiego przeżył, ale mimo wszystko to strasznie boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fbac6b1578e11000a685390
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Pod żadnym pozorem do niego nie pisz - nie ma sensu. Nigdy nie był osobą, którą myślałam, że jest. Wierzyłaś w wyobrażenia na jego temat i te wyobrażenia chciałaś widzieć. Zapominanie będzie trudne i nie ma dla tego żadnego sprawdzonego sposobu. Na ten moment on wie, że jego zachowanie Cię rani i zwracasz na nie uwagę. Według mnie po prostu go olej - całą sobą. To trudne, ale musisz.