Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem płaczu pod tagiem #wykopaka dotyczącego tego, że niektórzy mają za mało wpisów. Ile ich trzeba mieć? 50? 100? Skoro nie dodajecie wpisów to co was łączy z tą stronką? Ktoś ma dać wam spersonalizowaną paczkę, bo dodacie o sobie jakiś gównoopis? A będziecie w stanie napisać coś sensownego o sobie skoro przerosło was dodawanie jakieś wpisu od czasu do czasu?
Nie odpowiadajcie mi pod tym wpisem i się nie tłumaczcie, wpis jest tylko dla plusów i do wyrażenia oburzenia. Szukam poklasku a nie płaczu osób, które się obudziły z ręką w nocniku.
#oburzenie #atenszyn #gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PyraPrzeznaczenia: Ja mam większy dramat ludzki ponieważ nie mam dostępu do maila, na którym założyłam konto, a @Moderacja i pan Michau B. z ekipa są głusi na moje prośby o zmianę maila. Z chęcią bym taka paczuszkę zrobiła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@somskia: a na wykop wchodzisz tylko na apce czy w przeglądarce też? bo jak w przeglądarce to w ustawieniach przy zmianie maila chyba można zobaczyć ten stary
ale jak tak to przypuszczam, że właśnie tylko z apki korzystasz
  • Odpowiedz
@allegramente Zapadł mi w pamięć twój wpis (w ostatnich dniach chyba wszystko na tagu czytam), ale musiałem go odnaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie jeśli uda wam się to zorganizować i zrekompensować sobie wykopake ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby był problem z losowaniem @dobry_programista może użyczy wam pralki #pdk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz