Wpis z mikrobloga

@tomsiup to prawda, że co 4-5 muszę odłożyć pada od PS5 do ładowania? XDDDDDDD
A w Xbox starczy zmiana baterii?

A myślisz, że co #!$%@? jest w PS5? Reaktor jądrowy? To też baterie, tylko zabudowane. Komórki też mają baterie.
@wiem_wszystko: No to jak chcesz z kimś grać to kupujesz dwa pady xD

Na PlayStation jak masz tylko dwa pady i nie ogarniesz wcześniej, że jeden jest rozładowany to jest kicha, przy Xklocku nie ma takich problemów.

@Niebadzlosiem: Z tym padem to jest mocno subiektywna opinia, dla mnie pady od PS są zwyczajnie zbyt małe żeby wygodnie grać. Gdzie ja i tak mam rączki jak dziewczyna. Kuzyn znowu ma ręce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ejenes: Przecież są zestawy z dwoma padami, a z drugiej strony lepiej kupić pada za 250 zł niż ciągle latać po baterię, to nie jest wydatek rzędu kilku tysięcy a wygoda dużo większa.
@cincin27: Zdaje sobie z tego sprawę że istnieją akumulatorki, mimo wszystko wolę mieć dwa pady, gdzie jeden ładuje się w stacji dokującej a drugim sobie gram, a tego drugiego pada i tak sobie kupisz prędzej czy później no chyba że się nie ma nikogo bliskiego.

@sradam: No raczej, mi by się nie chciało pamiętać że trzeba kupić baterię co kilka dni, bo jak zapomnisz kupić na zapas to sobie nie