Wpis z mikrobloga

@Shatter: zgadzam sie tylko, ze ja nigdzie nie napisalem, ze gram po 8h. Majac ps4 to bylo czesto 1h w tygodniu. Natomiast temat dotyczy padow a z braku argumentu juz zaczyna sie jakas gowno dyskusja, dlatego koncze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shatter: no i to jest ta roznica, majac pada od xsx niczym sie nie martwie. Majac ps albo trzeba kupic drugiego pada albo pamietac, zeby każdorazowo podpinac go do usb/gniazdka. Oczywiscie typowy fanboj, ktory nie wie czym jest obiektywizm bedzie i tak bronil takiego rozwiazania. Dla kazdego normalnego gracza, lepszym rozwiazaniem beda paluchy w formie akumulatorow ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejenes: kupujesz pada za 250zł a potem jeszcze dopłacasz na akumulator czy baterie i tego bronisz, nie no, wcale nie jesteś fanboyem i dzbanem, to musi byc druga strona XDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cincin27: wychodzi więcej geniuszu, pada ps4 laduje się w godzinkę max, ps5 pewnie tyle samo albo i krócej a do x'a dokupujesz syf bo za 270zł na start masz przycisk do papieru xDDD na baterie do x360 wydałem pewnie stówę więc coś o tym wiem. Plus jak kupisz akumulator TO GO MUSISZ ŁADOWAĆ, JAK PADA PS4&5 granie na kablu takie złe temu chcesz akumulator by grać na kablu?? ( _
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ejenes: XDDDDDDDDD pad za 270zł i akumulator za 70zł PLUS KABEL to lepszy deal od pada za 315zł z kablem XDDDDDDDD a dwa pady by nie grać na kablu to oznaka mega autyzmu, jak padnie akumulator w xboxa padzie to rozumiem masz gotowy drugi kontroler? Czy wtedy granie na kablu panu autyście nie przeszkadza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cincin27: nie zgadzam aię z tobą więc jestem fanboyem ( ͡° ͜ʖ ͡°) klasyk. 319 za ds5 w media expert, empiku i x-komie więc nie 329. 30 godzin to nice ale dodatkowo bulisz za baterie/akumulator więc nie widzę tu wielkiego wygrywu, plus do 8h trzyma ps4 bez wibracji a takie sejse są raczej rzadkością dla wielu. I nie rozumiem twojego bulwersu, pad xboxa bez baterii/akumulatora to przycisk