Wpis z mikrobloga

G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 12 [Nowy sprzęt, czyszczenie Górniczej Doliny, koniec II rozdziału]

Nie będę dokładnie opisywał gdzie się poruszałem krok po kroku, zrobię taki skrót gdzie mniej więcej chodziłem (kolejność), po drodze wszystko było czyszczone. Nie zabiłem jedynie tego co było przy smokach, bo i tak zaraz będzie IV rozdział i wrócę w te miejsca.

Schodząc z przełęczy spotkałem oczywiście Jergena, poszedłem na lewo wzdłuż rzeki, przepłynąłem na drugą stronę (tam gdzie jest dużo ścierwojadów), szedłem obok lasu i zacząłem biec w stronę zamku mając na przeciwko siebie taran, po którym wbiegłem do zamku. W zamku pogadałem z Miltenem, Garondem i całą resztą, okradłem paladynów.
Zebrałem orków będących wokół zamku i zabiłem ich deszczem ognia. Tutaj nagranie jakby ktoś nie wiedział: LINK
Szamani niestety się bugują, wargi mają swoje tempo więc ich zostawiłem, później do nich wróciłem i zabiłem ich już normalnie.
Levele wbite więc wróciłem na chwilę do Khorinis. Żeby Constantino chciał nas uczyć, trzeba umieć warzyć jakąkolwiek miksturę. Żeby nie marnować PN na jakieś mikstury życia to nauczyłem się od razu mikstury zręczności, bo i tak jest mi to potrzebne. Więc udałem się do Sagitty, nauczyłem się warzyć te miksy zręczności i u Constantino siły. Do zebrania jest 9 smoczych korzeni więc na razie mam 9 mikstur. Reszta korzeni jest do kupienia w późniejszych rozdziałach i jeden leży w Irdorath. Razem 147 siły + amulet siły + pierścień i mamy 162. Więcej nie wkładałem bo założyłem pierścień i pas do zręczności. Musiałem się przejść na farmę do Khaleda i kupiłem już najlepszą kuszę łowcy smoków. Zapomniałem o toporze berserkera (czyli najlepsza broń 200/170), mogłem go w sumie kupić, jakbym założył pas do siły to bym miał 172. Ale mam smoczą zgubę, 10 obrażeń mniej jednak jest trochę dłuższa niż topór. No dobra, wracam do GD.
Poszedłem od razu do Diego i zaczęliśmy czyścić GD. Najpierw w stronę kopalni Silvestro, potem stara (wieża) Xardasa ( ͡° ͜ʖ ͡°), kopalnia Fajetha, krypta ze szkieletem magiem (Diego nie chciał tam iść, ale udało mi się tak go ustawić żeby mi nie zniknął po wejściu samemu do krypty), potem ścieżką w stronę lodowej krainy, smocze zębacze go zabijały ale jakoś sobie poradziliśmy, lodowe golemy przy wejściu jakoś odciągnąłem i Diego pocisnął je z łuku, jaskinia z bandytami i wszystko co tam było po drodze, dalej w stronę skrytki Marcosa, wysepka z topielcami, okolice ostatniej kopalni, smocze zębacze przy zawalonym wejściu do kanionu Trolli no i prosta droga na przełęcz. Podbiłem jeszcze zręczność u Diego o 15 (30PN).
Zabiłem jeszcze orków i całą resztę przy palisadzie oraz trochę jaszczuroczłeków nieopodal górskiej fortecy żeby wbić level. Kolejne 2 levele wbite więc dałem w zręczność do 64. Nauczyć się chcę do 75 więc mogę użyć +19 z bonusów już teraz, a 11 wbiję i tak w tym samym progu punktowym. Użyłem kamiennej tabliczki III i mikstury, 10 wbije przy kapliczkach Innosa. Wbiłem tą zręczność teraz żeby okraść pare osób w zamku co uczyniłem. Uwolniłem Gorna, oddałem zadania Garondowi no i chyba tyle. Na screenie reszta zadań o których nie wspomniałem.

Jarkendar szedł łatwiutko i z racji, że poszedłem najpierw do niego i wbiłem pare leveli, to GD również poszła całkiem łatwo. Drugi rozdział dość długi, ale mimo wszystko trochę krótszy od pierwszego. Kolejne rozdziały to już z górki.

Koniec rozdziału więc rozpiska:


Poprzednia część: https://www.wykop.pl/wpis/53675129/g2nk-build-kusznik-czesc-11-bagna-oboz-bandytow-ko/
Wszystkie części na tagu: #gothickusznik

#gothickusznik #gothic #gothic2 #gothic2nk
kRpt - G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 12 [Nowy sprzęt, czyszczenie Górniczej Doliny, konie...

źródło: comment_1605987957dQdC3wtILqZRClD5Hgi6X4.jpg

Pobierz
  • 6
@kRpt: Jakim cudem masz 160 siły w II rozdziale? Ja dopiero w czwartym rozdziale mam 94 siły i wtedy zużywam wszystkie bonusy w postaci tabliczek, mikstur siły itd.

Chociaż dodam, że ja zawsze całą górniczą dolinę i Khorinis czyszczę dopiero w V rozdziale, ponieważ chcę jak najdłużej sobie pobiegać z pancerzem paladyna/ciężkim pancerzem łowcy smoków. Z tego co widzę, to Ty wyczyściłeś już wszystko w II rozdziale (Khorinis też?).
@maciorqa:

Z tego co widzę, to Ty wyczyściłeś już wszystko w II rozdziale (Khorinis też?).

tak

Jak przeczytasz poprzednie części to będziesz wszystko wiedział i nie będziesz się zastanawiał "skąd to, skąd tamto" ( ͡° ͜ʖ ͡°)