Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramzes8811: prawie wszystkie tak odpisują. Nie wiem, czy dla kobiety rozmowa przez komunikator jest trudna bo nie mogą łatwo przekazywać swoich emocji? One się bardziej emocjonują w rozmowie niż mężczyźni. Spotkasz się na żywo i jest zupełnie inna rozmowa. Coś w tym musi być
jak zaczynałam pisać z moim byłym to mnie na początku irytował, ale i tak normalnie z nim rozmawiałam i zagadywalam, dziwne


@ZumpkaChinskax: po prostu był przystojny i ci się podobał
@ZumpkaChinskax: no tak i wtedy to nawet facet może irytować a różowa i tak będzie z nim gadała więc te wszystkie rady typu "popracuj nad charakterem" lub "to nie przez wygląd jesteś sam ale przez charakter" nie mają sensu, prawda jest taka że wygląd może nadrobić charakter a charakter wyglądu już nie.
Kto mówi popracuj nad charakterem itp?


@ZumpkaChinskax: różowe i normiki

Prawda jest taka że można być chamem, kłamcą, zdradzać i nie sznować kboiety ale jak się jest przystojnym to wszystkie wady charakteru nie mają już żadnego znaczenia.
@01ab: Ja tak nie mówię. Sama jestem brzydka i doskonale wiem, ze to tylko #!$%@? ludzi ładnych. Jak ne ma chemii (wyglądu) to gowno z tego będzie. Po co się męczyć z pasztetem, w kazda stronę to działa wiec nie wiem po co o i pierdoła, ze wyglad to mie wsyzstko
@Danielo798: Nie wiem czy one to robią świadomie, ale może to wynikać z wiedzy na temat działania algorytmu. Dla kobiety praktycznie każdy typ przesunięty w prawo to para. A na tinderze po wygaszeniu newbie boosta pokazuje ci głównie ludzi z podobnym match to match ratio. Może one świadomie przesuwają trochę brzydali żeby wzmocnić swój współczynnik i tym samym mieć więcej wyświetlanych chadów?
@Krazownik: nawet jeśli to i tak jest to dla niej strzał w stopę.
Nie sądzę żeby wiedziały ponieważ przeprowadziłem tak jakby własne badanie
(też wtedy nie wiedziałem o match to match ratio więc prowokowałem dla beki) i na jakiś grupach i innych dc facebookach.
Mówiłem żeby takie to zgłaszać które dają w prawo a nie odpisują albo ignorują.
Żadna nie powiedziała mi o tym że jest coś takiego tylko że po