Wpis z mikrobloga

@wyk00p: nie zgadzam się. Wory na spermę mają na dupie co kto do nich pisze. Liczy się tylko wygląd. Mogę napisać do 10 lasek "hej co tam" i 8 odpisze mi jakoś ciekawie, humorystycznie, otworzy możliwości dalszej konwersacji, jedna odpisze "hej" a jedna nic nie odpisze. To nie ma Żadnego znaczenia co napiszesz do laski
  • Odpowiedz
@wyk00p: z dobrą gadka możesz zostać dobrym kolegą. Gębą jest dla nich na 1 miejscu. Choć nie przeczę, dobra bajerka może TROCHĘ pomóc, ale i tak wybierze chada ze słabszym gadaniem
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Z ciekawości - kobiety serio tak odpisują czy to bardziej taka hiperbolizacja i mem? Pytam, bo sam świadom swojego #!$%@? nie pisałem nigdy z żadną kobietą bez dobrego powodu albo konkretnego tematu, i oczywiści nigdy w celach matrymonialnych. Więc nie mam doświadczeń i nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ramzes8811: #!$%@? z tinderowkami ale pisze do mnie koleżanka taka normalna z prawdziwego życia tak żeby pogadać i tak odpowiada xdd i często odpowiedzenie jej "haha" wymaga dwóch godzin przygotowania xd leje na takie
  • Odpowiedz
@sralpies:

ja 12 lat z przerwami zabaw na apkach randkowych, poznanych 150-200 kobiet na żywo. Rozmowy z tysiącami. Niepoliczalne. Pochwal się jakie ty masz pole porównawcze


U mnie 34 lata na aplikacjach randkowych średnio 3 nowe suczki na tydzień, nie licząc tych poznanych w prawdziwym życiu, ale to już w tysiące idzie to nie pamiętam
  • Odpowiedz