Wpis z mikrobloga

#bitcoin #rozdajo #sport #heheszki
Złamaliśmy 70kPLN na bitu wiec postanowiłam oddać resztki tego co posiadam jakiemuś szczęśliwcowi. 0,02 już poszło:
https://www.wykop.pl/wpis/53688763/rozdajo-bitcoin-zlamalismy-70kpln-za-bitka-mamy-na/

Miało być 0,01 ale ujęła mnie radość zwycięzcy i poszło 0,02.
Do rozdania zostało 0,03, losowanie odbędzie się gdy ten wpis osiągnie tysiąc plusów.
Proszę mirka @misi3ka o potwierdzenie w komentarzu, że to nie bait.

Powodzenia!
  • 113
  • Odpowiedz
@polowczyk: wow! Jeżeli to na serio to ogromny szacun! Marzy mi się mieć takie możliwości uszczęśliwiania ludzi! Dużo dobrego dla Ciebie ʕʔ
  • Odpowiedz
@polowczyk: dobry skurczybyk! Kiedyś miałem 1 BTC na jakiś anonimowym portfelu i gość #!$%@?ł wszystkich użytkowników. Do dziś słyszę echo mojego trzasku dupy
  • Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy, nie myślałem że ktoś coś tu może komuś faktycznie dać. Ja dałem co mogłem, jestem dwukrotnym dawcą i mogę tak dalej, ale z tego niestety pieniędzy nie ma, choć nie na tym mi zależy, choć w życiu krucho ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak mogę namówić na przesłanie dla kotów w moim mieście? Jest pewna fundacja/kobieta która naprawdę robi dobra robotę :) sam wspieram jak cos, a myśle ze efekt wsparcia mogę przesłać później, żeby na sercu się dobrze zrobiło
  • Odpowiedz