Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dowiedziałem się, że w niektórych krajach/miastach szkoły mają automaty z prezerwatywami. Po internecie krąży info, że we Francji 96% szkół je ma, ale tego nie udało mi się zweryfikować - generalnie takie wynalazki jednak gdzieniegdzie są.

Powiem tak - współczuje tym zagranicznym przegrywom uczęszczającym do takich szkół. To musi być #!$%@? uczucie, kiedy nawet szkoła brutalnie Ci przypomina, że w twoim wieku już powinieneś ruchać, że to normalna czynność ludzi w twoim wieku, że jeśli tego nie robisz, to chyba coś tu jest nie tak. Każdy dzień w szkole tak bezpośrednio przypomina tobie, widzącemu takie rzeczy, jak bardzo odstajesz od swoich rówieśników - #!$%@? sprawa
#przegryw #szkola ##!$%@?
Kozikiewicz - Dzisiaj dowiedziałem się, że w niektórych krajach/miastach szkoły mają ...

źródło: comment_1605953888SjjrZwugFaMOWic3Z499YU.jpg

Pobierz
  • 11
Po internecie krąży info, że we Francji 96% szkół je ma, ale tego nie udało mi się zweryfikować - generalnie takie wynalazki jednak gdzieniegdzie są.


@Kozikiewicz: Mógłbyś napisać do @NadiaFrance:, ale ona pisze wyłącznie wychwalające pod niebiosa posty o reżimie Francji albo nie pisze w ogóle:)
@Kozikiewicz mediana wieku utraty dziewictwa we Francji to ok. 17,4 dla mężczyzn i 17,6 dla kobiet, więc znacznej części populacji w liceum nie będzie taki automat potrzebny

@77023 nie sponsorujesz ruchania, i tak by się ruchali bez państwowej pomocy, ale zmniejszasz występowanie nastoletnich ciąż, przez co państwo sumarycznie oszczędza, bo w cywilizowanej Francji jest wiele dodatków i państwowej pomocy na dziecko. Poza tym chodzi tu głównie o szkodliwości społeczną ciąż nastoletnich, wyższe