Wpis z mikrobloga

  • 1194
Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że szkoda życia na więdnięcie za biurkiem i uznałem, że nigdy już więcej nie wrócę do korpo. #!$%@?ąłem dosłownie wszystkim i właśnie jestem w podróży w celu odbycia służby przygotowawczej w jednostce na drugim końcu Polski xD. Służba dopiero 23, ale jadę już dzisiaj, bo mam tak fatalnym dojazd, że musiałbym chyba wyjechać dzień wcześniej w nocy i spać na peronie (3 przesiadki). Ale kto by się martwił, że na drodze kurz. Będę Wam zdawać relację z mojej służby tu na mirko. zakładam tag #szeregowykrachu Życzcie mi powodzenia, bo trochę jednak ręce się trzęsą.
Krachu - Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że ...

źródło: comment_1605931845FFFMhPdVEHU3uLriSEKIuc.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@Krachu: Byłem 2 lata w "szkole marzeń", a potem z niej uciekłem na normalną polibudę. Pracuję w korpo i jest zajebiście. Wojskowy beton jest może i fajnie zobaczyć, ale gdybym miał spędzić w nim całe życie to bym się chyba pochlastał.

Unitarka nie jest fajna. Jak trafisz na fajnych dowódców to może będzie czasami śmiesznie, a jak trafisz na debili to będziesz się tylko męczył przez całe to "szkolenie".

A samo
  • Odpowiedz
@Moseva: totalna bzdura. fizycznie wykanczasz sie siedzac na krzesle przed monitorem. obecne pokolenie 40sto latkow ma 5x tyle problemow z kregoslupem co wczesniejsze, obecne pokolenie zaczynajace prace bedzie mialo te problemy majac juz 30 pare.
  • Odpowiedz
@Krachu: Chłopie z jednego korpo do drugiego. Nie wiem czy będziesz zadowolony poza tym, że mniej siedzenia za biurkiem. Ale jak będziesz oficerem to znowu utoniesz w kwitach.
  • Odpowiedz
@abc765: Na wsospie są badania lekarskie co roku na podtrzymanie kategorii zdrowotnej (są dodatkowe kategorie dla lotnictwa). Nie wchodząc za bardzo w szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°) udało mi się odejść z nie swojej winy za stracenie tej kategorii, więc nic nie musiałem oddawać na całe szczęście.
  • Odpowiedz
@MichalPypek: też myślałem o tym sposobie ale mi tylko dzięki udawaniu czubka by się udało xd Na szczęście odsłużyłem to w NSR i WOT i nie zapłaciłem. Ale jakbym był na odrzutach, śmigłach czy dronach to z Deblina na pewno bym nie zrezygnował. Ogólnie to Dęblin jest najlepiej oceniany z tych szkół. Szkoda tylko że w małym mieście 5 lat trzeba xd
  • Odpowiedz
@abc765: Napisałeś szkoła marzeń, jak mogłem to połączyć ze Zmechem XD
@Krachu OPie mogę się założyć z tobą że ci się nie spodoba. To nie jest praca a służba. Nie obchodzi ich kodeks pracy. W ogóle ich nic nie obchodzi. Praca w wojsku to tak na prawdę praca z ludźmi. A że ciężko trafić tylko na spoko ludzi zwłaszcza w wojsku to po jakimś czasie zacznie cie wszystko irytować. Dodatkowo każdy
  • Odpowiedz
@Krachu: tylko pamiętaj, tam gdzie zaczyna się wojsko tam kończy się logika. Trzeba słuchać debili przełożonych, a to czasem jest gorsze niż słuchanie Grażynek w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz