Wpis z mikrobloga

  • 1194
Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że szkoda życia na więdnięcie za biurkiem i uznałem, że nigdy już więcej nie wrócę do korpo. #!$%@?ąłem dosłownie wszystkim i właśnie jestem w podróży w celu odbycia służby przygotowawczej w jednostce na drugim końcu Polski xD. Służba dopiero 23, ale jadę już dzisiaj, bo mam tak fatalnym dojazd, że musiałbym chyba wyjechać dzień wcześniej w nocy i spać na peronie (3 przesiadki). Ale kto by się martwił, że na drodze kurz. Będę Wam zdawać relację z mojej służby tu na mirko. zakładam tag #szeregowykrachu Życzcie mi powodzenia, bo trochę jednak ręce się trzęsą.
Krachu - Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że ...

źródło: comment_1605931845FFFMhPdVEHU3uLriSEKIuc.jpg

Pobierz
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Krachu: wojsko? Serio myślisz że jak pójdziesz z kołchozu w korpo pod buta sierżanta to odzyskasz wolność? Będziesz narzędziem w ręku władzy, w wojsku masz wykonywać polecenia i taplać się w błocie. Będziesz musiał pojechać na misję a tam się jedzie żeby walczyć i zabijać bo po to jest wojsko.

@DexterFromLab: ale bzdury xd na misję jadą tylko ochotnicy. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
@BajerOp: i będziesz takim żołnierzem co nigdy na misję nie pojedzie? Poza tym mogą Cię zmusić żebyś pojechał na Misję. Jadą ochotnicy póki się znajdują, jak nie ma to biorą jak leci. Mój ojciec i wojek byli całe życie w wojsku. Generalnie zawsze mi to szczerze odradzali