Wpis z mikrobloga

  • 1194
Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że szkoda życia na więdnięcie za biurkiem i uznałem, że nigdy już więcej nie wrócę do korpo. #!$%@?ąłem dosłownie wszystkim i właśnie jestem w podróży w celu odbycia służby przygotowawczej w jednostce na drugim końcu Polski xD. Służba dopiero 23, ale jadę już dzisiaj, bo mam tak fatalnym dojazd, że musiałbym chyba wyjechać dzień wcześniej w nocy i spać na peronie (3 przesiadki). Ale kto by się martwił, że na drodze kurz. Będę Wam zdawać relację z mojej służby tu na mirko. zakładam tag #szeregowykrachu Życzcie mi powodzenia, bo trochę jednak ręce się trzęsą.
Krachu - Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że ...

źródło: comment_1605931845FFFMhPdVEHU3uLriSEKIuc.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
via Android
  • 106
@Moseva bardzo lubię przemieszczanie się. 5 lat siedzenia 8h z Grażynkami z korporacji dość mocno odcisnęło piętno na mojej psychice ( ͡º ͜ʖ͡º) Poligon to będzie dla mnie przyjemność. Z resztą jestem wyjątkowo sprawny, więc z tym nie ma problemu
  • Odpowiedz
@Krachu: No to w takim razie nie pozostaje mi nic innego, tylko życzyć samych sukcesów i spełnienia w nowym zawodzie ()
  • Odpowiedz
  • 335
@Krachu Znudziło Ci się klepanie codziennie tego samego a idziesz do wojska? xD teraz dopiero zobaczysz co to jest codzienne klepanie tego samego xD
  • Odpowiedz
Mów że chcesz to gitow, wychowek będzie Cię namawiał na frajernie ale się nie zgadzaj. Przez miesiąc chodzisz na wszystkie zaprawy, zobaczymy czy ktoś Ci będzie jechał po rajdach. Na bajere klepiesz do mnie. I pamiętaj, zmech i łacznosc ssą pale
  • Odpowiedz
@Krachu: po 5 latach z grażkami to ty w trakcie tego miesięcznego szkolenia dostaniesz najwyżej okresu xD nie lepiej było się zapisać na jakiś obóz harcerski?
  • Odpowiedz