Wpis z mikrobloga

  • 1194
Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że szkoda życia na więdnięcie za biurkiem i uznałem, że nigdy już więcej nie wrócę do korpo. #!$%@?ąłem dosłownie wszystkim i właśnie jestem w podróży w celu odbycia służby przygotowawczej w jednostce na drugim końcu Polski xD. Służba dopiero 23, ale jadę już dzisiaj, bo mam tak fatalnym dojazd, że musiałbym chyba wyjechać dzień wcześniej w nocy i spać na peronie (3 przesiadki). Ale kto by się martwił, że na drodze kurz. Będę Wam zdawać relację z mojej służby tu na mirko. zakładam tag #szeregowykrachu Życzcie mi powodzenia, bo trochę jednak ręce się trzęsą.
Pobierz
źródło: comment_1605931845FFFMhPdVEHU3uLriSEKIuc.jpg
  • 143
zostawiłabyś samochód na miesiąc bez żadnego nadzoru w miejscu, gdzie inni wiedzą, że jest bez nadzoru?


@Krachu: miliony polaków tak robią, zostawiając na ulicy, nie pozwolą ci zerknąć na samochód, to jak więzienie
Będziesz musiał pojechać na misję a tam się jedzie żeby walczyć i zabijać bo po to jest wojsko.


@DexterFromLab: Tak, zwłaszcza od tego są kierowcy, sanitariusze, saperzy, łącznościowcy, nurkowie, chemicy i dziesiątki innych specjalizacji, poza strzelcami.

@no_preservatives: Wolnych etatów w wojsku nie brakuje - kwestia tylko tego, na ile jest wybredny. Do zmecholi zawsze biorą (;
@Krachu: rok temu byłem na służbie przygotowawczej w 12bz w Szczecinie. Mówili mi że to najgorsza jednostka w Polsce,że Beton,że nie dam rady. Okazało się.... że wszystko to prawda XDDD prócz tego że nie dam rady. Na około ponad 140 osób jakoś 20 może więcej nie dało rady,jeden chłop połamana kość udowa,jeden uraz kręgosłupa (strasznie to wyglądało,nie chcieli go wypuścić długo i leżał w takim specjalnym pomieszczeniu przez jakieś półtorej miesiąca,w
@Krachu z mojego otoczenia na przygotowawczą zapisywały się tylko umiarkowane patusy. To musi być trochę takie polskie więzienie w wersji demonstracyjnej. Nie zazdroszczę, tym bardziej, że teraz pan MON będzie Cię wzywał na ćwiczenia i inne takie bajery, a etatu w woju pewnie i tak nie dostaniesz, bo oni szukają sebków z konkretnymi umiejętnościami, a nie ludzi, którzy pracowali w korpo.