Wpis z mikrobloga

  • 1194
Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że szkoda życia na więdnięcie za biurkiem i uznałem, że nigdy już więcej nie wrócę do korpo. #!$%@?ąłem dosłownie wszystkim i właśnie jestem w podróży w celu odbycia służby przygotowawczej w jednostce na drugim końcu Polski xD. Służba dopiero 23, ale jadę już dzisiaj, bo mam tak fatalnym dojazd, że musiałbym chyba wyjechać dzień wcześniej w nocy i spać na peronie (3 przesiadki). Ale kto by się martwił, że na drodze kurz. Będę Wam zdawać relację z mojej służby tu na mirko. zakładam tag #szeregowykrachu Życzcie mi powodzenia, bo trochę jednak ręce się trzęsą.
Krachu - Dobra mordeczki. Aktualnie sytuacja kształtuje się następująco. Uznałem, że ...

źródło: comment_1605931845FFFMhPdVEHU3uLriSEKIuc.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@Krachu: a widzisz, po 8 godzinach w korpo jednak byłeś wolnym człowiekiem i robiłeś sobie co chciałeś. W woju tak chyba nie ma, no i będziesz klepał te same czynności do obrzydzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale może ci się spodoba
  • Odpowiedz
@Krachu:

Szkoda życia na wiedniecie za biurkiem, wiec będziesz się wykańczał fizycznie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Moseva siedzenie za biurkiem i w ogole siedzacy tryb zycia wykanczaja nas fizycznie. To co tam sobie pobiega przez miesiac na szkolce, to tylko na zdrowie mu wyjdzie :))
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BajerOp zapisałem się internetowo na rozmowę w WKU, po rozmowie dostałem skierowanie na badania psychologiczne i od ręki dostałem kartę powołania.
  • Odpowiedz
@Krachu: nie wiem co robiłeś w korpo (stawiam, że jakiś niski szczebel skoro piszesz o siedzeniu z Grażynkami), ale na niskim szczeblu w wojsku to dopiero poznasz, jak potrafi działać "korporacja" XDDD

Amerykanie w filmach mówiący o "rzuceniu pracy w korpo" to często tacy ludzie jak Ken Forkish - zarabiają 300k USD rocznie XD
  • Odpowiedz