Wpis z mikrobloga

@farmaceut: a czy ja coś pisze że walił kochankę? Odniosłem się do tego że ludzie zostawiają taki syf na swoich kontach a potem jest płacz i głupie tłumaczenie że zhackowali mi Fejsbuka.
  • Odpowiedz
@istp: No spoko, moj wpis to nie atak do kogokolwiek z zawolanych, tylko po prostu informacja, jakby ktos nie wiedzial :D A z tym syfem w zdjeciach to wiadomo, jest jak jest. Zwlaszcza jak jest sie politykiem, to wypadaloby byc czujnym
  • Odpowiedz
@WUJICO: byłyby nam nic do tego gdyby nie był konserwą z pisu. Jak ktoś chce zakazywac rozwodów, seksu gejowskiego i pozamałżenskiego to musi się liczyć z tym, że ktoś powie sprawdzam ¯\_(ツ)_/¯

Trzeba każdego, kto ma czelność układać innym życie pilnować by obowiązywały go te same zasady. Wtedy szybko im się odechce.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida podzielam.
Poza tym
To nieprofesjonalne (stosunek podległości i stosunek)

Na koniec. Skoro go zhakowali, to nie dałbym sobie nic uciąć, że Pani na lewym zdjęciu, to ta sama, co na prawym.
  • Odpowiedz
Poseł psychoprawicowej ultrakonserwatywnej partii zaglądającej innym do łóżek rucha swoją sekretarkę. Czego nie rozumiesz?


@Trzesidzida: przestań szkalować tradycyjne polskie wartości( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@farmaceut: ej, to jest w sumie ciekawe, bo to jedyne miejsce gdzie jest napisane "duszek" i to w dziwnym miejscu- nazwisko->imię-> 2 nazwisko. Może ktoś dla jaj to zmienił i dopisał tam duszek?
  • Odpowiedz