Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Daronk:

Tldr:

Poseł z PiS wrzuca info o swojej nowej asystentce, chwilę potem wylatują na publiczne że oboje się r0chali, gość się tłumaczy że mu się na konto włamali
  • Odpowiedz
Poseł z PiS wrzuca info o swojej nowej asystentce, chwilę potem wylatują na publiczne że oboje się r0chali, gość się tłumaczy że mu się na konto włamali


@Croises: Ja chciałbym wierzyć, że ten wpis o asystentce to też włam, żaden poważny człowiek nie powinien się w taki sposób wypowiadać o swojej sekretarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MuItikonto_: szczerze mowiac mnie to nie obchodzi co chlop robi po godzinach, ale jak zaczyna sie debil sam tym chwalic to co mozna dodac. Zreszta dobrze ze takie smordy obyczajowe wychodza najlepiej codziennie nowy. Ta katolicka partia tylko umie d..e sobie podcierac sloganami o uczciowsci, rodziinie itd.
  • Odpowiedz
@jaskins Takie sytuacje trzeba jak najmocniej nagłaśniać, żeby do ludzi dotarło jacy to zakłamani hipokryci. Jak już się umoralnia innych zaglądając do cudzych sypialni, to samemu trzeba być autorytetem w sprawach w których się nachalnie ustawia innych.
  • Odpowiedz
@ProfesorDynamo: na pewno aż takim debilem nie jest aby takie rzeczy wrzucać na portale społecznościowe. Podejrzewam, że ktoś mu #!$%@?ł telefon i to wszystko powrzucał. Jakaś zazdrosna kochanka którą bajerował albo żona, kij wie. Na pewno miała hasła bądź dostęp do zdjęć, etc.
To i tak nie stawia go w zbyt dobrym świetle, że nie potrafi upilnować telefonu i dopuścił do czegoś takiego. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz