Wpis z mikrobloga

@tonysanger: Kto zamówił preordera w normalnym sklepie ten już wczoraj pograł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba Ci się korporacje #!$%@?ły bo to Microsoft się chwalił iż przykładowo w Japonii odnieśli ogromny sukces i że Xboxy sprzedały się natychmiast, zielone trolle to podłapały i zaczęły kampanie w stylu "w stolicy Sony Microsoft wygrywa!". Wszystko było pięknie dopóki Japończycy nie opublikowali liczb:
- 20.000 sprzedanych Xboxów w 6 dni
@tonysanger: Podaje Ci konkretne liczby a Ty jedyne co potrafisz wykrzesać to "nie zesraj się"? :D Urocze.
Słabo, słabo zielony bocie. Masz jeszcze dużo nauki od pozostałych trolli. Aktualnie PS zajebiście się sprzedał, ma lepsze gry, pada i bibliotekę na start a nowe gry multiplatformowe lepiej na nim chodzą. A no i jest cichszy o 1 decybel. Także tego, nie zesraj się pajacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salcos: Jakie gry? Człowieka pajonka i remaster deamon souls? Hahahaha a pad tak samo gowniany jak dual shock pasujący tylko do małych azjatyckich rąk.Xboxa w ogóle nie słychać to jak może być głośniejszy od ps5? Gościu masz tylko 600 GB pamieci na gry i będziesz ładował pada co 3 godziny a za kilka lat gry na xboxie będą działaly 4k 60 fps a sony nawet 30 fpsów nie utrzyma i będzie
@tonysanger: Jezu co za #!$%@? xD Wczoraj grałem bite 7h z czego większość w grę wykorzystującą na maxa funkcje nowego pada i pokazuje mi 3/4 energii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała kolekcja PS+ Collection #!$%@? w dupę Ciebie i wszystkich Tobie podobnych grami na start. Odsyłam Cię do testów Digital Foundry, PS5 jest 1 decybel cichszą konsolą.
PS5 660 vs Xbox 800. No rzeczywiście, game changer. Wrzuciłem