Wpis z mikrobloga

Co na tym #vr #oculus #quest2 można w sumie jeszcze robić? Miałem questa1 grałem sobie w superhot i miałem mega wkrętkę, przeszedłem grę i tyle,nie grałem w ogóle. Potem wyszedl quest 2 kupiłem sobie z myślą że będe grał i nic nie gram, nie użylem ani razu od zakupu XD
Mam w #!$%@? gierek ale nie chce mi się w nic grać. Też tak macie? 30 na horyzoncie, może już za stary na to, czy co? #pytanie
  • 15
@DADIKUL mam 32 i cv1 zamienilem na questa 2, tak jak cv1 lezal i nie chciało mi się za każdym razem rozstawiać tych czujników i kalibrować tak w questa gram regularnie, aktualnie skończyłem the room , gram w elite dangerous, no man sky , indeath aktualnie czekam na porządny router zeby pograć w walking dead. Więc to raczej zależy czy jest coś w co potrafisz się wkręcić.
@DADIKUL mnie the room się podobało przeszedlem cala serię na komorce i jak zobaczyłem na vr to odrazu kupiłem bo lubię gry tego typu, wiedziałem że to jest to w co chętnie będę grać, polecam tez lone echo ktore ograłem na cv1 nie mogłem się oderwac i grałem dopoki nie przeszedłem całego. Odnośnie gier na vr to zależy co lubisz, np beat sabre mi się znudził po 2 msc