Wpis z mikrobloga

@Medonix: nrgeek ma żenujący gimbo humor imho, ale szanuję bo nikt nie ma ogranych tylu niszowych i zapomnianych tytułów co on, chyba nawet wśród zagranicznych kanałów ciężko znaleźć takie co by chociaż kojarzyły istnienie niektórych tytułów które są u nrgeeka. Fajnie się to słucha wraz z wspominkami z czasów tych gier, miła odmiana wśród kanałów wałkujące mainstremowe tytuły znane każdemu i czasem można dowiedzieć się o jakiejś perełce o której
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiop @procent40 Ale ja nie potrzebuje listy waszych ulubionych youtuberów, mówię tylko o merytorycznych i nie sprzedajnych ludzi którzy opierają swoją działalność na YT na rzetelności, bo wiedzą, że mają mądrych widzów i każda nuta fałszu byłaby odrazu wypunktowana, a jakieś zabawy w pseudo aktorzenie i suchy humor ich nie wyratują.

Nie muszę się z nimi zgadzać zawsze, ale ich zdanie szanuje, bo wiem że coś za tym stoi.
  • Odpowiedz
Nawet jak nagra film w temacie którym nie jestem zainteresowany to obejrzę z zaciekawieniem.


@camos brzmisz tak: "inne kanały mi się nie podobają to nie są godne polecenia".
Strasznie subiektywnie oceniasz. Oglądam wszystkie wyżej wymienione jak i samego arhn.eu, ale wynoszenie go tak wysoko równocześnie pisząc "na tvgry to tylko top10 gier" pachnie mi... hmm fanbojostwem(?). Wydaje mi się, że masz ulubiony kanał i jesteś tak wielkim jego fanem, że w
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony to chyba do mnie miało być, bo to moje cytatu :p. Fanbojstwa xD, człowieku napisałem tylko, co mi się podoba a co nie, specjalnie zaznaczyłem, że to MOJA opinia.

Oglądam wszystkie wyżej wymienione kanały, poprostu archon mi najbardziej pasuje, ale wcale nigdzie nie sugeruje, że "inne nie są godne polecenia", poprostu wymieniłem ich wady w MOICH oczach.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony nie no spoko, tylko, że tak zmieniłeś te moje cytaty jakbym twierdził, że tylko archon a reszta to g---o. Wszystkie kanały oglądam i lubię, poprostu archon mi najbardziej pasuje i nie widzę w nim wad a reszta ma większe lub mniejsze. No ale każdy ma swoją opinię.
  • Odpowiedz
@camos: recenzja PS5 od TVGry jest zwyczajnie żałosna. Absolutnie bym tego nie publikował na ich miejscu, tłumaczenie się typa dlaczego nie mógł sprawdzić tego lub tamtego. Zamknęli typa z konsolą w mieszkaniu a ten się tylko tłumaczy dlaczego nie mógł pokazać czegoś i zamieszcza fragmenty ujęć od innych jutuberów bo własnych nie zrobił. Do tego wygląda jakby miał się za moment rozpłakać.

https://www.youtube.com/watch?v=AJT9Z-kMXS0
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: dokładnie. Co z tego, że zdjęcia ładne, montaż dobry jak najsłabszym elementem jest sam Archon który nie ma pojęcia co robi jeśli temat nie dotyczy gier retro. Jak widziałem recenzję ms flight sima to dowiedziałem się, że trzeba mieć mocny komputer.
  • Odpowiedz
  • 1
@Brydzo ogólnie ten typ co nagrywał ta recenzję to porażka, on jest tam chyba przez znajomości, ma stanowisko community menagera a ani wywiadów nie umie robić, ani recenzji, nie wiem jakim on tam community zarzadza, ale jak patrzę czasami na forum GoL'a to chyba coś mu nie pykło, na jego miejscu powinien być Hed który jest w TVGry chyba od początku, ma doświadczenie i ogarnięcie, ale chyba woli być bardziej freelancerem
  • Odpowiedz