Wpis z mikrobloga

  • 128
@camos nrgeek spoko, quaz jest rzetelny ale ten jego humor sprawia, że ciężko obejrzeć materiał bez zażenowania, tvgry niestety tak poszli w ilość, że coraz ciężej wygrzebać ciekawy film z pośród "topu 10 rzeczy w grach". Osobiście wszystkich jakoś tam oglądam ale archon DLA MNIE to jednak nr.1 na polskim youtubie.

Nawet jak nagra film w temacie którym nie jestem zainteresowany to obejrzę z zaciekawieniem.
  • Odpowiedz
@Medonix: no tak, na tvgry duzo tego i tez nie ogladam wszystkiego, ale np ostatni film zwiazany z Valhalla gdzie gadali sobie z jakimis "wikingami" to byl bardzo fajny, ale jak slysze filmy tego Kacpra nie tego madrego top 10 srania do ryja to wylaczam instant, fagotena tez odrazu wylaczam, bo nie daje rady
  • Odpowiedz
@camos przydałby się u nich jakiś filtr tych filmów, kiedyś szło odróżnić po tym kto robił film i miniaturce z jego mordą ale ostatnimi czasy to loteria a szkoda bo tak jak mówisz bywają materiały bardzo spoko
  • Odpowiedz
@Medonix: kuaz i jego gimbo humor, jest tak dretwy ze bardziej sie nie da, i niestety przez te swoja dretwote nawet nie robi sie tak slaby ze az smieszny. poza tym jego zeby to padaka taka ze nie dam rady ogladac jego materialow
  • Odpowiedz
@Profesor_Avenarius: inny segment i jakość realizacji, tak bym to ujął, ale gdy mowa o polskich kanałach o grach to jest IMO tak samo wart uwagi jak Archon, a przyznam, że dopiero z pół roku temu zacząłem oglądać rysława
  • Odpowiedz
@Medonix: co prawda nie oglądam już praktycznie żadnego polskiego kanału ale quaz zawsze cierpiał według mnie na ten sam problem co angryjoe. #!$%@? na sile scenki które były zabawne na początku ale aktualnie po 10 latach są już strasznie męczące i skipowane żeby przejść do rzeczywistej recenzji a ci dalej brna w zaparte.
  • Odpowiedz