Wpis z mikrobloga

@wolfKida: Prawda jest gdzieś po środku :P
Jak jest 100% wolny rynek to wchodzi bogacz robi dumping cenowy, wykupuje/wykasza konkurencje i GG WP.
Jak teraz ma powstać konkurencja dla amazonu, google czy intela albo amd ;d?
Kapitalizm jest najelpszy gdy jest bardzo łatwo wejść na rynek i zacząć biznes bez regulacji czy wysokich podatków. Wtedy kapitalizm lśni dużo małych i średnich firm jednak koniec końców wyjdzie jakiś potwór z tego.
Z
Pobierz
źródło: comment_16056051516ImLDdtm3FxNmfAAlbiGI7.jpg
@tallman: No i prawidłowo :P
Skrajne Lewaki - jeee zabijmy dziecko dla funu bo mogę, czy ty właśnie założyłeś moją płeć?! , 100% miejsc na uniwersytecie dla biseksualnych czarnych słoni pochodzenia Tybetańskiego, domagam się płacy minimalnej tryliarda euro za siedzenie w domu. Immigrants from ISIS WELCOME!!!

Skrajne Prawaki - yy no #!$%@? on jest czarny pałować go, chłop ze chłopem!?!?? a laska z laską to mniam mniam patrzałbym, tam jakieś ocieplenie
@Niebadzlosiem: Intel to kiepski przykład bo ostatnio daje dupy i właśnie AMD które nie mogło konkurować w high endzie ani z intelem ani z nvidią nagle pobiło oba, pierwszy raz od 10 czy 15 lat. Czasy się zmieniają, często te duże firmy są na barkach 2-3 geniuszy, gdy któregoś zabraknie to zaczną się rozpadać. Nie tak dawno mówiono "Xiaomi? Huawei? Co to za dziwne noname'y z Chin?" a teraz są coraz
@aleksander-sailor: No tak masz Japończyka, Ruska, Amerykanów i przez lata inne nacje też się przewijały głupi przykład ale akurat ogldałem dokowanie xD
Co innego imigranci którzy budują geta, nie uczą się jezyka, siedzą tylko ze swoimi, nie gadają z lokalsami i ich tradycje prawo są najważniejsze.
A co innego imigranci otwarci umysłowo - pracują, integrują się, nie zmuszają do swoich wartości. Jak im ise nie podoboa to spadają do siebie a
@wolfKida: Jest takie śmieszne powiedzonko, które ma w sobie coś: Za komuny nic nie było, a wszystko było, teraz wszystko jest a nic nie ma. Pokazuje ono jak zmieniła się perspektywa. Wszystko ma swój koszt i mniej więcej wygląda to tak, że za możliwości oddaliśmy kilka innych bajerów. Zresztą żaden system gospodarczy nie będzie funkcjonował w tym kraju dobrze, a tam gdzie są kompetentni ludzie od tych spraw kapitalizm sprawdza się
tak zrobię aborcje ponieważ nie chce by moje dziecko z downem się męczyło oraz było problemem dla budżetu kraju. Społeczeństwo wielokulturowe może fajnie funkcjonować tak jak odbywa się to na ISS tylko trzeba odpowiednio podejść do tematu. Nie mam nic przeciwko parą LGBT- miłość to miłość jeśli są szczęśliwi to Ja też jestem.


@Niebadzlosiem: Mam takie poglądy, a już mnóstwo razy słyszałam i czytałam, że jestem lewakiem, więc xD