Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@choochoomotherfucker: Też mi się oberwało to już wolę być tym mitycznym lewakiem xD Stąd też hejt na protest myślą że wszyscy tam protestujący to degeneraci robiący dzieci by z nich rękawiczki robić albo chcący płodów do rytuałów by wskrzesić Lenina/Hitlera czy kogoś tam. Masakra dlatego omijam wszystkie posty gdzie skrajności się wyzywaja. Nic się człowiek nie dowie a czas traci.
Wykop powinien uczyć i bawić a nie nerwic a mam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wolfKida: W Stanach ludzie dzisiaj tak samo stoją w kolejkach do banków żywności. Może nie tak samo, bo punkty są w formule drive through, ale idea jest ta sama. Bieda może dotknąć ludzi w każdym systemie.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Ale libertarianizm ma tylko pośredni związek ze sprawami gospodarczymi - libertarianie mają wszystko w dupie tak długo, jak im w drogę nie wchodzisz - czyli, jeżeli chcesz, to abortuj dziecko - ale ja nie chcę o tym słyszeć ani za to płacić. Jeżeli chcesz, to nazywaj się ona gdy jesteś nim, albo nazywaj się nim gdy jesteś oną. Sprawy gospodarcze to tylko część (tak, dość spora część w dzisiejszych
  • Odpowiedz
@tallman: też jestem za kapitalizmem, ale nie takim jak w Stanach (albo Chile). Według mnie to nie jest najlepsze miejsce do życia. Tym bardziej niż było nim ZSRR. Sugeruję, że mamy gospodarkę mieszaną z mocnym odchyleniem w stronę kapitalizmu i w takim systemie czuję się dobrze. Nie czułbym się dobrze w bardzo neoliberalnym kapitaliźmie.
  • Odpowiedz