Wpis z mikrobloga

@Fichtner: Ostróda, kiedyś ze znajomą z roboty rozmawiałem i mówiła, że do Ostródy jeździ i popełniłem faux pas bo dopytałem na który bo tam też raggea się odbywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@neologic: No Bayer full to znam... chyba takie piwo było. Bądź co bądź coś słyszałem.
Ale kto to jest #!$%@? slawuś swierzynski?
Znam wielu polskich artystów z imienia i nazwiska.. nawet jesli byli sławni bardziej jako zespół.
Ale jakby mi ktoś powiedział Sławomir swierzynski to pomyślałbym ze mowa o jakimś piłkarzu trzecioligowego klubu piłkarskiego
  • Odpowiedz
@nosze_ortalion: Ja muszę się przyznać, że miałem epizod disco polo. Bardzo wczesna podstawówka - mówię sobie, że to mnie usprawiedliwia. Ale potem pojawił się soundtrack do Mortal Kombat (filmu), potem pojawił się kolega ze sporą kolekcją płyt z mettalhammera starszego brata i przeszło ()
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Racja. Są tam ludzie którzy są "przy okazji" ale to był naprawdę największy koncert na Woodstocku jaki widziałem (łącznie z niesławnym Prodigy) a byłem na większości.
  • Odpowiedz
@neologic a kto #!$%@? obecnie zna jakiś Bayer Full? xD Osiągnęli coś więcej, poza nagraniem jedynej znanej cringowej piosenki 40 lat temu? Kult jest wciąż mocno obecny w świadomości młodszego pokolenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@neologic: akurat wstawiłeś zdjęcie z koncertu Nocnego Kochanka w 2018 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to ja dopiszę: na Kulcie było jeszcze więcej ludzi niż na tym zdjęciu.
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: Co do sztuki to pewnie nikt nie policzy. Ja miałem namiot dalej niż zwykle (nie tak jak Ty) i było bardziej gęsto. Na Prodigy ludzie się szlajali, tutaj stali i słuchali. Kłócił się nie będę. Powiedzmy, że KULTu był jednym z największych a Prodigy za ściągnięcie bydła (pierwszy i jedyny raz agresji tam doświadczyłem) i problemy z barierkami pod sceną powinien dostać dyskwalifikację ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz