Wpis z mikrobloga

@fizzix U mnie też nic. Dodali 2338 nowych adresów.
To jest jakieś nieporozumienie z tym światłowodem. Kable wiszą już dobre 1.5 roku, ludzie w sąsiednich miejscowościach juz mają a ja jeszcze czekam...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xddddd11: tak samo, mam 20mb/s realnie to jest z 15 albo nawet mniej i jak każdy na chacie siadzie do urządzenia to nie jestem w stanie sobie pograć nawet
  • Odpowiedz
@Xddddd11: Nie mogę teraz tego znaleźć, natomiast czytałem ostatnio na forum mój orange, gdzie gość wypowiadał się, że oni mają zakontraktowane doprowadzenie infrastruktury pod adresy, a samo świadczenie usług już im koło #!$%@? lata.
  • Odpowiedz
No póki co mija tydzień odkąd wysłałem im maila z zapytaniem. Wcześniej odpowiadali szybciej. Dzwoniłem też na ich super infolinię, ale nikt nie odbiera :) Więc dostęp do informacji jest bardzo słaby, po za oczywiście tą listą...
  • Odpowiedz
Pany, znowu przedłużyli projekt. Data zakończenia jest przewidziana na 11 sierpnia 2022 (Wałbrzyski A) oraz 11 lipiec 2022 (Wałbrzyski B)
  • Odpowiedz
@brzegos3: Bo zrobili aktualizacje właśnie 1 grudnia, chyba sie kapneli, ze nie dali adresów, więc po 2 tygodniach zrobili aktualizacje. Ta aktualizacja z 30.12 to jest ta prawidłowa co miesięczna
  • Odpowiedz
Pytanie do tych którzy już są juz na liście szczęśliwców. Kolega dostał ulotkę od UPC. A tam na niej chore ceny. 79zl za 300Mbs plus 59zl za montaż. To najtansza oferta. A na ich stronie 49zł chyba za najtanszy pakiet. Czy oni nam naliczają jakieś czynsz za dzierżawę tego światłowodu z taurona?

Sory za jakość zdjęcia, to od kolegi
brzegos3 - Pytanie do tych którzy już są juz na liście szczęśliwców. Kolega dostał ul...

źródło: comment_1641389389RwAhK1JF6MLiPDSaTy75q8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz