Wpis z mikrobloga

@Szczebaks ja w maju dzwoniłem do Taurona, powiedzieli mi tylko tyle, że w czerwcu ruszają z podłączeniami. Co prawda w projekcie jest napisane, że mają czas do końca tego roku podłączyć domy, no chyba, że to się przedłużyło przez wirusa
@Xddddd11: @Szczebaks: No Tauron strasznie dziwnie to robi, mój dom był w tych siedmiu tysiącach adresów i miało być od 1 czerwca ale jak gadałem z UPC i Orange to mówili że tauron jeszcze jakieś prace robi i ma być od lipca. a te gotowe adresy mają chyba wrzucać co kwartał, ale z tym i tak są jaja. U mnie w okolicy to te domy w których uruchamiają to chyba
@Szczebaks: U mnie są jakieś jaja z tym orange... UPC i paru innych operatorów mówi że przed końcem czerwca zaczną podłączać a w #orange mojego domu nie da sie podłączyć xD dom naprzeciwko się da a mimo tego że pętla i ta skrzynka jest u mnie na działce to Orange nie moze mnie podłączyć... i ogólnie to z Orange max 600 Mb/s jest prędkosć a u innych 1000Mb/s. Więc w przyszłym
U mnie w dolnośląskim miało byc do końca roku ale się zmieniło do maja 2022, ale ostatnio panowie jeździli i naciągali kable i powiedzieli mi że za około 2 miesiące jak nie będzie problemów to powinnien już działać.
@Szczebaks: u mnie w okolicy juz instalują i paru znajomych korzysta. wyglada to tak ze najpierw przyjezdza firma zewnetrzna i doprowadza kabel z slupa do domu do miejsca docelowego i wpinaja ont a potem przyjezdza operator i podłącza swoj router. U mnie w orange byl problem z zamowieniem uslugi i dopiero na 15 lipca ma orange przyjechac a tauron pewnie pare dni wczesniej.
@Asmrek: jak tauron wrzucil na swoja strone adresy naszych miejscowosci to po tygodniu juz chodzili ludzie z upc i orange i namawiali, a ogolnie to na stronie orange mozesz sprawdzic wpisujac seoj adres. Tylko nie na mapce a na zamawianiu usługi.
@Szczebaks: Witaj, wybacz, że odpowiadam Ci po 3 tygodniach. Brak czasu. Niestety, u mnie nic się nie zmieniło, choć w okolicy widziałem, że jeszcze kable kładzą. W Tauronie otrzymałem informację, że podłączenie przewidują na listopad/grudzień. Pożyjemy zobaczymy.