Wpis z mikrobloga

Pany, u mnie coś w końcu ruszyło. Po mojej miejscowości chodzą osoby z Taurona i proponują światłowód. Wiem to od sąsiadów, bo do mnie jeszcze nie doszli. Także ten światłowód jest coraz bliżej :D
U mnie (Gm Alwernia, Poręba Ż.) pojawiła się ulotka firmy Stimo.NET . Podobno mają podpisaną umowę i świadczą już swoje usługi. Ktoś coś słyszał? Tak czy inaczej zgłoszę się przez ich formularz i dam znać co i jak..
Czy ktoś wie kto robi światłowody na terenie gminy Nowy Wiśnicz? Bo mam przeciągnięty kabel 20 m od domu i nikt nie zostawił kartki o możliwości przyłączy.
@Dark9777: pewnie Vectra, UPC i Orange(dzwoniłem do vectry i Orange i moj adres już jest, ale z dostępnością od 1 lutego). Możesz sprawdzić sobie na ich stronie swój adres. Tylko nie wiem czy będą jeszcze jakieś mniejsze lokalne firmy świadczyły usługę. Multimedia powiedziała mi ze oni nie będą korzystać z usług Tauronu
@Szczebaks chyba się cud wydarzył. Dostałem e-maila od Tauronu z odpowiedzią. Tylko jest jeden problem... Napisali mi to samo, co w sierpniu 2020r (czyli wtedy kiedy zrobili kable i skrzynkę) xD
@PortiMeo: z tego co widziałem na ich stronie to po wpisaniu mojego adresu nadal, nie ma informacji, że może być zakładany u mnie światłowód, z kolei na stornie upc już instalację mogę zamawiać. Prawdopodobnie jeżeli dostaną dane z tauronu sami złożą ci ofertę, ja raczej na pewno będę brał neta z orange to jak coś to dam znać.
@Xddddd11: Co dokładnie ci powiedzieli? Ja pisałem przez ich czat wczoraj z konsultantem, to powiedział mi, że mają mnie w systemie, że w marcu gotowość, ale nie mogę złożyć jeszcze zamówienia i muszę po prostu sprawdzać na stronie, kiedy pojawi się opcja światłowodu dla mojego adresu.