Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: 100 Mb to jest prędkość którą muszą zapewnić bo takie było wymaganie dotacji i na pewno bedzie większa prędkość. Mam pytanie, gdzie dzwoniłeś, że otrzymałeś takie informacje i w jakim obszarze inwestycji mieszkasz? Bo ja jak dzwoniłem do Taurona pare razy to mi powiedzieli że nie mają takich informacji na infolini, a na wiadomość nie odpisali :(
@Szczebaks: ja tez powiat bochenski, u mnie od tauronu juz swiatłowod 3 miesiace wisi z tymi skrzynkami zamontowanymi ale narazie nie widac aby jakakolwiek firma chciala swiadczyc uslugi, mam nadizeje ze nie bede musial czekac do konca inwestycji aby cos sie ruszylo.
@Szczebaks: Mnie to juz na szczescie nie dotyczy, ale pewnie chodzi o to ze ktos sie nie zgodzi zeby przez jego dzialke szedl kabel i do ludzi ktorxy mieszkaja "za nim" nie ma jak pociagnac swiatla. U mnie ogolnie smiesznie zrobili bo najpierw rozciagali te swiatlowody a po tygodniu chodzil gosciu ze zgoda xd
@Szczebaks: Chyba jedyna możliwość żeby sprawdzić to mapka od UKE, ale ostatnia aktualizacja była rok temu więc nic z tego. Szkoda, że tauron nie ma takiej mapki jak np. Nexera gdzie można sprawdzić kto jest operatorem pod twoim adresem...