Wpis z mikrobloga

@fizzix: U mnie jeszcze nikt nie chodził, ale losowo sprawdzałem adresy z listy Taurona i u nikogo nie widziałem, żeby Orange proponowało 1000/300, jedynie 600/100, więc na 1 gigabit na pewno nie ma co liczyć.
@fizzix, z tego, co gdzies czytałem, to Orange nie oferuje na "obcym" kablu 1Gb/s. Maksymalnie oferują 600mb/s i 100mb/s uploadu i tak tez jest w moim przypadku. Nawet gdyby oferowali 1Gb/s to byś nie uzyskał 300mb/s uploadu, ponieważ światłowód Taurona ma max. 100mb/s uploadu
@PortiMeo też tak myślę, zę może taką ogólna ulotkę dostałem. Co do prędkości wysyłania, uwierzyłbym gdyby to było jakieś duże miasto typu Warszawa. Co ciekawe, gdy wrzuciłem sobie swój adres, to pokazuje mi sie oferta 300 i 600mb/s ale nie ma nic już wspomniane o wysyłaniu
Witajcie. Łączę się z Wami w bólu. Od października światłowody wiszą na słupach i rdzewieją :D. Do dnia dzisiejszego nie ma informacji kiedy będzie możliwość przyłączenia. Od grudnia ciągnę internet z telefonu bo nie ma sensu podpisywać nowej umowy internetu domowego z limitem transferu danych. Pytanko do osób które są na liście szczęśliwców (przypomina sie komuna i przydział mieszkań :D ). Czy ktoś może kontaktował się już z UPC i czy miał
@Adi551 witaj, powiem Ci tak, chyba raczej żaden operator nie będzie chciał oferować 1Gb/s na obcej linii (choc mogę sie mylić, możliwe, że kiedyś będzie taki OP, który będzie chciał to zaoferować)
bo np. Orange czy UPC nie oferują.