Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do mojego kolegi.
Facet jest #programista15k, ma własne mieszkanie deweloperskie i bardzo dobrze zarabia. Jakiś czas temu na portalu fotka.pl, poznał bardzo fajną kobietę – Agnieszkę. Rozwódka, 24 lata, naturalna uroda, piękne, długie włosy, po prostu bogini. Do tego wykształcona i oczytana. Jest nauczycielką języka polskiego i wielką fanką twórczości Marka Hłasko. Ma dwoje dzieci, ale mówię wam, prześliczne, chłopiec lat 5 i dziewczynka lat 4, ładna czarnulka, duże oczy, podobna do matki. Bardzo spokojne, kulturalne i urocze bombelki - „dzień dobry”, „przepraszam”, „proszę Pana”. Poznałem je w wakacje. W lipcu razem z tym kumplem byliśmy w Energylandii. To co mnie strasznie zaimponowało wtedy, laska za siebie i dzieci zapłaciła z własnej kieszeni.

No i spotykali się tak już prawie rok. Najczęściej w weekendy. Sielanka jednak nie trwała długo. 2 tygodnie temu dowiedziałem się, że kumpel rozstał się z tą dziewczyną, bo naczytał się jakiś bredni na jakimś portalu dla przegrywów. Pogonił wartościową dziewczynę, a wziął sobie jakąś małolatkę, Julkę z tindera, z przebiegiem większym, niż autobus PKS xD Widziałem jej profil na necie i wygląda paskudnie, tona tapety, wary obciągary i tandetne torebki od Gucci. Podobno już w tamtym tygodniu wprowadziła się do jego mieszkania. Pierwsze co zrobiła to zdjeła z lodówki obrazki tych dzieci, a zabawki i ubrania Agnieszki spakowała do worka i spuściła do zsypu na śmieci. Komputer kumpla przeniosła na korytarz, a na te miejsce wstawiła toaletkę xD mało tego, ten cuck, wziął dla niej jakiś kredyt, bo dziewczyna „ma duże wydatki wizerunkowe” xD.

Gniję srogo. Jadę dzisiaj po pracy pomówić z nim, bo chyba nie myśli głową, a #!$%@?. Jeśli to tak dalej pójdzie to ten pustak ogoli go do ostatniej złotówki i frajer zostanie z niczym xD Miał dobry chleb, to mu sie bułeczki zachciało xD

#logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #logikaniebieskichpaskow #madka #betabankomat #simp #spermochlip #spermiage #tinder #rozowepaski #cuck #rodzina #dzieci #przegryw #tinder
Pobierz daeun - Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do mojego kolegi.
Facet jest #progr...
źródło: comment_1605426941JzsGb6oJYlW6867FGQMmEy.jpg
  • 28
@daeun: fake, gay and bait


spuściła do zsypu na śmieci
Zsypy są wyłączone z uzytku odkąd jest segregacja na 5 frakcji. (σ ͜ʖσ)

2/10 bo odpisałem

Nie wiem jak Ty, ale kumpel mieszka w penthousie na złotej i tam zsypy nadal funkcjonują. Tylko co mu z tego mieszkanka. Przy takim prowadzeniu się laską wysępi je od niego i gościu zostanie na bruku. TZIPA
@daeun: no i dobrze, lepsze płodna julka z tindera niż madka z dwoma koszojadami


Wole raz pacniętą madke polke niz wywłoke z której cipy sperma leje sie jak z gówno z kolektora sciekowego do wisły xD to nic przyjemnego, brać sobie taką przeruchaną panne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@daeun: Często taka matka traktuje facetów jako narzędzie od ogarniania góœniaków Nie na darmo psychologowie razem z Jordanem Petersonem ostrzegają przed samotnymi matkami które już przećwiczyły ścieżką wywalania facetów jak im coś przestanie się w nich podobać Samotnych matek żaden szanujący się facet nie chce a one same biorą wszystko jak leci. Widziały zresztą gały co brały, często też są same sobie winne bo przy rozwodach rzadko 1na strona ponosi 100%
@daeun: mi się nawet podobał ten bait, skłania do refleksji... 4/10


Bajt wg mnie jest bardzo fajny. Tylko że wykopki to kompletny beton. Widza to co chcą, a tego czego nie chcą nie dopuszczaja do siebie. Patrza na swiat przez małą dziurkę w wielkim kartonowym pudle ktory noszą na glowie xD, glownie dzieci, wiec nie ma co oczekiwac jakis dojrzalych rozkmin życiowych. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny: Otóż nie! Na osiedlu u mojej babci, zsypy nadal funkcjonują. Bloki 30-letnie, miasto na Śląsku.
@krry: działają, ale nie można ich używać. Chyba że ustalili sobie jaką konkretnie gracje mogą zrzucać zsypem, bo pod nim stoi konkretny kolor kontenera

A poza tym piszę na takim samym poziomie prawdziwości jak cały ten bejtowy wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)