Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znowu mnie oszukaliście, Mirony xD Mam 165 cm wzrostu, regularnie spotykam się z opiniami na Mirko, że w tej sytuacji można się tylko wyhuśtać.

Zaraz kończę 28 lat. Zakończyłem we wrześniu 2-letni związek. No i tak sobie pomyślałem "kurde, te dwa lata temu to jakimś cudem trafiło się ślepej kurze ziarno, ale w 2020 to ten rynek świń jest tak zniszczony, że bez szczęki chada, 185 cm i miliona na koncie, zostaje dożywotnie tarmoszenie koniowalda i wałek z kordły." No ale, mówię, #!$%@?. Co mi szkodzi xD

Ogarnąłem dobre zdjęcia i oryginalny opis. Napisałem do paru dziewczyn - cisza. Typowo weszły na mój profil, obczaiły wzrost i się ulotniły xDD Napisałem do paru kolejnych - z kilkoma nawiązała się jakaś gadka. Z jedną z nich poszedłem na randkę. Było dość drętwo, inne klimaty. Mirko miało rację, nie pomalujesz.

No ale dobra, próbuję dalej, bo co mam do roboty. Mam to do siebie, że raz na jakiś czas w ramach ułańskiej fantazji zagaduję do jakiejś petardy, która, przysiągłbym, że nawet by na mnie nie spojrzała. No i co, właśnie wróciłem z trzeciej randki xD Wszystko jest tak subtelne, niewinne, czuję się, jakbyśmy mieli po 16 lat, a nie ~30. Dziewczyna po długim związku, dopiero założyła konto, z nikim się jeszcze nie spotkała. Dopytuje się mnie czy lubię z nią spędzać czas, a ja po prostu nie wierzę w ten błąd Matrixa. A może to nie błąd?

Próbujcie, nie macie nic do stracenia. Tylko na początek polecam Sympatię - tam jest dużo paszczaków, ale jak już się trafi ładna, to jest duża szansa, że nie ma spranego łba od Tindera. Taki mój praktyczny #protip.

#randkujzwykopem #tinder #badoo #przegryw #tfwngf #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb01487661964000abb2823
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Dopytaj się lepiej czy nie ma kaszojada xD No ale żaden poważny człowiek nie mówi że niski nie znajdzie dziewczyny, tym bardziej jeśli nadrabiasz mordą. Problem w tym jak udana będzie to relacja dla ciebie, czy np seks w związku nie będzie tylko na misjonarza lub/i raz w tygodniu/miesiącu, bo inaczej boli ją głowa, porównywanie ciebie do wyższych itd
Poza tym obalaj te "teorie" jak już będzie coś więcej a
Adam 170: @KapitanJaszczurka: użyła tu słowa-klucza - "mój BYŁY" - nie były mąż, nie były nawet narzeczony, po prostu były. Może mam sprany łeb eksperymentami społecznymi, ale wydaje mi się, że jak kobieta toleruje, po prostu toleruje, to stara się, żeby to nie był "były". Punkt pierwszy - jedna czy dwie mirabelki piszą no nie "obecny", po prostu partner, ale że jest NIESKAZITELNY. tylko to jest szczególny typ kobiet, bo
OP bez kodu: @pianinka Przecież nie mam do żadnej dziewczyny pretensji, że oceniają po wzroście - mają do tego pełne prawo, a ja nie mam z tym problemu. Kiedy dochodzi do sytuacji, że z normalnego, internetowego koleżeństwa jakaś dziewczyna zaczyna dawać mi sygnały, że chce czegoś więcej, a potem instantowo wycofuje się po podaniu wzrostu, jest to dla mnie zupełnie naturalne, bo przecież oboje musimy czuć pożądanie. Tak samo, jak dużo