Wpis z mikrobloga

@piotrullo: nie, Savickas miał rekord w "Hummer Tire Deadlift". Z tego co słychać to Novikov ustanowił rekord świata i sztanga wygląda na sztywniejszą niż w hummerze czy "silver dollar deadlift". Tutaj widać jak to wyglądało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: Nie żebym psuł narrację ale jak ktoś śledzi bardziej strongman to wie, że typowo siłowo najlepszy nie jest ale cały czas się rozwija, po prostu podpasowały mu pierwsze konkurencje w finale. Jakoś Eddie, Hafthor, Zydrunas peak mieli koło 30, Big Z to bardziej 40 i mówię tu o typowej siłę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darksed Niby tak ale zobacz jak szybko kończą karierę tacy ludzie, w strongman to ciężko ocenić bo przy ogromnych ciężarach jakie dziś sa oni nawet nie są w stanie dojść do peaku, przecież Thor jakby chciał to nadal miał szansę na progres siłowy bo robił to spokojnie, nie jak Eddie że wszytko na jedną kartę a teraz już nie ma szans aby wrócił, Hafthor nadal jakby chciał to może wrócić i być
@Adrmer: Jeżeli spojrzysz na wiek zwyciężców WSM to ~30 lat. Może i starsi są w stanie się zakwalifikować to już nie są w stanie walczyć o pierwsze miejsce, no. Shaw czy sawickas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: Myślę, że się nie zrozumieliśmy się, peak w strongman jako dyscyplinie to faktycznie bardziej okolice 30 ale peak typowo siłowy jest później u tych zawodników, ja zrozumiałem twój pierwszy komentarz właśnie jako to drugiei wtedy porównywać do samych siebie kiedy mieli najlepsze wyniki w konkurencjach strongman tych bardziej statycznych, wtedy najlepiej widać kkiedy wypada ich peak. A w pierwszym przypadku ilość wygranych WSM, Arnoldów, mistrzostw Europy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hershel: @Darksed:
A wiecie co jest najśmieszniejsze, że ten rekord tak naprawdę nie jest rekordem na 18 cali bo rekord to 550kg Anthony Pernice i to na zawodach. Ale WSM jak zwykle ma #!$%@? na rekordy które nie są podczas ich zawodów albo nie zrobił ich Eddie hall XD