Wpis z mikrobloga

Andorę patrzyłem jako cel na wakacje w przyszłym roku, ale mało jest jakichś fajnych podjazdów. Więc chyba pojadę do Albertville. A Liechtenstein to w weekend do zrobienia :D


@Im_from_alaska: no to w Holandii masz nawet dodatkowe badge za regiony ;) jak tu na wykopie będziemy tak ładnie działać i staniemy się pierwszą kwadratową siłą w Europie na statshunters, to może też nam zrobią jakieś czelendże :)
to już jest prowokacja :D nie no, w Limburgii to te ścianki chyba krótsze i mniej strome. tylko często brukowane. tu jest mało bruków


@Im_from_alaska: Limburgia to nie tam gdzie Amstel Gold Race? wydawało mi się ze tam w tym cyplu który się wbija pomiędzy Belgię i Niemcy są podjazdy po 3-5km i 5%? tak mi się kojarzyło. Przynajmniej w kwestii Holandii, bo w Belgii może ten region "średnio" inaczej wygląda
na połdunie od Namur/ Liege.


@Im_from_alaska: aaaa to z południowymi krańcami Liege-Bastogne-Liege chyba mi się pomieszało. Ale to też Limburgia? W okolicach niemieckiego Aachen?

EDIT: spojrzałem w końcu na mapę, Aachen = Mastricht, więc jeszcze na południe :)