Wpis z mikrobloga

@Kempes: #!$%@? gdzie my zyjemy ze kolsie co od 20 lat odjeżdżają sylwestry i dożynki za gruby hajs dostają od panstwa wersalkę pieniędzy za nic.
Przedsiębiorcy jak tam 5k z tarczy? Urzad pracy łaskawie umorzył?
  • Odpowiedz
@Xianist: prawilnie przypominam, że to polski rząd zamknął teatry i uniemożliwił koncerty i za to powinno być odszkodowanie. ale #!$%@? mać, tylu innych przedsiębiorców może się zwijać przez idiotyczne obostrzenia rządu i nie dostali oni nic.
  • Odpowiedz
@Xianist: Najgorsze, ze i nawet wszyscy ci artyści mogliby dostać trzy razy więcej, masztów na każdym skrzyżowaniu postawiać, ogłosić to w TVP, a Polak i tak to przełknie.
  • Odpowiedz
@marekrz: porównujesz fundacje prowadzącą dwa teatry, szeroko działającą na rzecz promocji kultury, współpracującą z masą instytucji typu domy dziecka, domy starości, domy opieki społecznej - generalnie w FUNDACJĘ w czynie społecznym do dobrze radzącej sobie pary perfomerów popkultury xD? Chyba jednak nie wypada.
  • Odpowiedz
@Kempes: najważniejsze opłacić celebrytów żeby nie mówili źle o władzy(licząc, że nawet będą mówili dobrze w zamian), górników, bo przyjadą palić opony do stolicy, a resztę społeczeństwa #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Kempes: Dzień Dobry. Proszę o niezwłoczne usunięcie treści które są chronione prawami autorskimi zespołu Golec uOrkiestra na tym kanale YouTube. Nie podjęcie tych czynności będzie skutkowało skasowaniem w całości tego kanału. Pozdrawiamy. Dział prawny Golec Fabryka Sp. ZOO.
xDDD
  • Odpowiedz
@Xianist: oczywiście ze hitler mial racje, z tego narodu nigdy nie będzie nic. Brak dyscypliny i zdrowego rozsądku xD genów nie oszukasz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: ja nie mam nic przeciwko temu, żeby artyści dostawali zadośćuczynienie za straty związane z pandemią ale do #!$%@? nędzy, nasza służba zdrowia która jest oparta o lekarzy dostaje psi #!$%@?, gospodarka oparta o małych i średnich przedsiębiorców dostaje psi #!$%@? ale bracia #!$%@? czy inna Krystyna Janda kosi ostry szmalec. No ja jebe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: sugerowanie, że gdyby Golcowie lub inni artyści nie "wyciągneli łap" po dotacje to pieniądze trafiłyby do pielęgniarek lub na sprzęt medyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dają pieniądze to się bierze, tylko frajer by nie wziął.
  • Odpowiedz