Wpis z mikrobloga

  • 3
@imajoke #!$%@? nawet jakby grali za paczkę szlugów albo nawet dopłacali to nie ma takiej opcji by z publicznych pieniędzy rozdawać pieniądze jeszcze w tych guwno czasach jakie teraz mamy. Oczywiście te 1.9 mln to nic dla budżetu ale wiele w niektórych sektorach które obecnie zdechły albo zdychają
  • Odpowiedz
@keram-us:

porównujesz fundacje prowadzącą dwa teatry, szeroko działającą na rzecz promocji kultury, współpracującą z masą instytucji typu domy dziecka, domy starości, domy opieki społecznej - generalnie w FUNDACJĘ w czynie społecznym do dobrze radzącej sobie pary perfomerów popkultury xD? Chyba jednak nie wypada.


@rayghod: Nie będę pisał, że Janda nie zasłużyła. Nie wiem też jaki był "klucz" przydziału tej kasy (sądzę, że wg przychodów). Chciałem tylko zaznaczyć, że
marekrz - @keram-us: 
 porównujesz fundacje prowadzącą dwa teatry, szeroko działającą...

źródło: comment_1605397398ZNSO6oRWI8ypB2Rr4mhxlA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@keram-us: możliwe, że "kluczem" były przychody. W każdym przypadku trzeba brać pod uwagę, że chodzi o cały zespół (firmę) a nie jedną osobę. W przypadku Golec Orkiestra to jest GOLEC FABRYKA SP. Z O.O. . O Bednarku się nie wypowiadałem.
  • Odpowiedz
@Maneharno:
Alter Art - organizator frstiwali i koncertow dostal 660 tysiecy. Firma ktora nie odwolala (chyba) wszystkie swoje imprezy w tym roku i zatrudniajaca okolo 30 osob, nie mogac zarabiac.
Filcuarmonie dostawaly od 200 do 700 tysiecy zatrudniajac troche wiecej ludzi niz Bednarek, nie majac mozliwosci zarabiania.
Rojek dostal na firme organizujaca Off Festival ktory sie nie odbyl
Bednarek, Bajm, Golce i inni zarabiaja dodatkowo wydajac plyty, tantiemy za muzyke
  • Odpowiedz