Wpis z mikrobloga

@lenanela: nah, to bardziej skomplikowane. Miałem przepychankę z pobliskim rolnikiem, wywalił gnój na środek drogi, przejechałem jego polem, były wbite gwoździe. Telefon na policję i finał taki że dostał mandat, musiał mi zwrócić hajs za opony z serwisem. Jak się odgrażał ze mu niszczę plony to policjant tylko powiedział że zaraz mogą wystosować wniosek do sądu w związku z zagrożeniem życia.
@LegoCiemnyLas: Spoczko niech ci będzie ze się zesralem. Dostał mandat za powodowanie zagrożenia, nie za uszkodzenie mi samochodu. I żeby było jasne, nie pochwalam niszczenia komuś pola, tylko mówię ze zostawianie gwoździ przy dróżce która służy jako dojazd do pół to słaby pomysł
@Drail No policjant przyjdzie z geodetą i będzie ustalać czy trawa przy łące na której były gwoździe to już teren rolnika czy nie. I jeszcze policjant będzie ustalać czy deska z gwoździem to rolnika czy komuś z przyczepki spadła. Nie wiem w jakiej w bajce żyjecie ale zalecam powrót do rzeczywistości. Co najwyżej policjant sporządzi notatkę i poleci oskarżyć z kodeksu cywilnego aby mieć spokój. A Ty będziesz udowadniał przed sądem swoje