Wpis z mikrobloga

@miki4ever: za jakie szkolenie?( ͡° ͜ʖ ͡°) wyżej kolega bardzo ładnie opisał, przecież wychodzi z tego, że to typowy MLM. Zresztą pomijasz fundamentalną wręcz kwestię tego, że produktu nie da się kupić w żaden bezpośredni sposób, trzymasz się tylko tej działalności gospodarczej, która jest w zasadzie drugorzędna i dotyczy Niemiec, nie Polski.
  • Odpowiedz
@miki4ever: kolego, rozmawiamy na wykop.pl, opisuję realia w Polsce, w tym proces marketingu i dystrybucji. Zapewne założyciel wątku też żyje w Polsce. To nas nie obchodzi opinia gościa, który twierdzi, że u niego to jest inaczej i firma MLM nie jest MLM.

No ale do rzeczy - jakie szkolenia? My rozmawiamy o urządzeniu które się kupuje, a nie o szkoleniach.
  • Odpowiedz
Zauważyłem tendencje że nawet gdy pytanie nie atakuje w żaden sposób produktu Vorwerk to posiadacze przyjmują taką mocno defensywną postawę.
Kiedyś na szkoleniach handlowych uczono mnie że człowiek w momencie kiedy zainwestuje w coś dużo (zwłaszcza za dużo) za wszelką cenę stara się racjonalizować swój zakup.
@miki4ever Ty właśnie przyjmujesz taką agresywną postawę. A nie masz powodu jeśli produkt jak mówisz broni się sam.
tutaj pierwszy lepszy z brzegu, dodatkowo
  • Odpowiedz
@miki4ever: dalej uciekasz od tematu, nie odniosłeś się też do wpisu kolegi wyżej, z którego wynika, że dystrybutor działa w modelu piramidowym.

Piszesz o moich przekrętach, choć ja nie sprzedaję żadnego urządzenia. Ty natomiast próbujesz robić reklamę temu urządzeniu, udajesz, że nie dostrzegasz oczywistego podobieństwa do MLM, nie odnosisz się do głównych zagadnień z tym związanych. Wątpliwości tłumaczysz tym, że w innym kraju jest inaczej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@miki4ever: Nie kupię. Mnie interesuje ta słynna prowizja. A z tego co wiem nie mogę nawet zacząć sprzedawać Thermomixa jeśli nie kupiłem swojego.
To słowa mojej krewnej. Nie moje.
Pachnie brzydko MLM-em.
  • Odpowiedz
@miki4ever: ale nie odpowiedziałeś na żadne pytanie i jeszcze próbowałeś mnie obrazić. Zachowujesz się jak dziecko. Mimo że teraz Cię to nie obchodzi to jednak wcześniej zaangażowałeś się w ten wątek.

"Zadowolony" jest też pewnie każdy przedstawiciel oraz zmanipulowany klient, który stara się nie dopuścić myśli, że przepłacił. Oprócz zalinkowanej przez Ciebie recenzji są też takie, które krytykują thermomixa i wskazują, że zakup choćby lidlowego odpowiednika jest racjonalniejszy.

Sam posługujesz
  • Odpowiedz
@ppanicz: @Antal: Już kiedyś rozmawiałem z miki4ever osobno na temat MLM i Vorwerk. Jest przekonany, że MLMy to oszustwa (czyli słusznie), ale odmawia przyjęcia do wiadomości, że Vorwerk to zwykły MLM. Nie ma potrzeby z nim walczyć.
  • Odpowiedz
@Antal: Thermomix to zajebiste urządzenie. To jak pomaga w kuchni to jest absolutny kosmos i krytykuje to urządzenie tylko ktoś kto nigdy go nie używał albo nie gotuje. Tak samo jak kosmosem jest wykopowe mylenie mlm ze sprzedażą bezpośrednią. Sami eksperci ! :)
  • Odpowiedz
@Dungor: Już ci mówię dlaczego Thermomix to g---o. Otóż na rynku jest w k---ę tańszych zamienników technicznie nie różniących się niczym. Thermomix sprzedaje się tylko dzięki agresywnemu marketingowi typu w----------e się ludziom do domów i mieleniem im mózgów jaka to cudowna jedyna taka marka na rynku XD
  • Odpowiedz