Wpis z mikrobloga

@mhrok87: trzymajcie się. :(
Moją babcię z rozległym zawałem posadzili na SORze i tak sobie czekała na swoją kolej... (w karetce dali jej leki i ponoć „wyglądała dobrze” ;) ) Biedna umierała sama czekając na krzesełku aż ktoś raczy się nią zająć za x godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@SVP1: 1,5 roku temu ratowali moją dziewczynę z roztrzaskaną głową (atak epilepsji i upadek tyłem głowy o kant szafki) - wylało się z niej 2 litry krwi, na moich rękach zrobiła się biała i sztywna - krew leciała z jej głowy jak z pod prysznica, w tej samej klatce mam kilku sąsiadów - waliłem pięścią w drzwi do sąsiada obok który otworzył w 3 sekundzie - od razu wezwał pogotowie widząc
@mhrok87: Nie tylko lodz tak ma. Pacjentka przyjeta jako chodaca-wypisana jako lezaca z kalem w stolcu. Nie minelo 48h od wypisu. Z tego co slyszalem to jakby minelo <24 to i tak idzie "na konto szpitala"
Ten akurat szpital w moim miescie ma ksywe "umieralnia". Kiedys najlepszy w szeroko rozumianej okolicy. Po reformie dno.
@Kapzel: za miesiąc kontrola u pulmonologa, tak napisali w dokumentacji medycznej i tak zalecili, ja jutro będę próbował ją umieścić w szpitalu Bonifratrów na oddziale paliatywnym, agonia to coś strasznego - coś o czym się nigdy nie mówiło - zawsze było to tematem tabu - człowiek umierający, człowiek który kona odmawia przyjmowania leków, nie jest w stanie wyjść z łóżka, który "odlatuje" w najbardziej pokrętne ścieżki świadomości, ktoś kto nie rozpoznaje
@mhrok87: nieco ponad dwa lata temu w agonalnym stanie moją babcię po złamaniu i wylewie. Tal samo uważaliśmy że to już jej ostatnie dni. Ale babcia odżyła i ma się dobrze (nie licząc problemów z chodzeniem). Także trzymaj się miras, będzie dobrze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mhrok87: nie wiem jak babcia wygląda i czy to jest agonia, bo z opisu wynika, ze babcia może mieć zaburzenia psychotyczne. A jeśli to to, to za jakiś czas jej miną po pobycie w znajomych ścianach ze znanymi jej ludźmi. Często starsi ludzie mają takie zaburzenia przez pobyt w szpitalu. Dziwne otoczenie, dziwni ludzie. Stary człowiek cofa sie w rozwoju i zachowuje się jak małe dziecko.