Wpis z mikrobloga

Po 30 roku życia, kobiety walą w ścianę! Wtedy będą błagać na kolanach inceli, których odrzucały za młodu, żeby się z nimi ożenili! Wtedy to my będziemy odrzucać te hipergamiczne bestie! Odpłacimy im pięknym za nadobne!


NIC PODOBNEGO SIĘ NIE STANIE NIGDY! Przełknijcie czarną pigułkę.

Od mojej Operacji Beata minął, już rok. Konto już dawno usunięte, ale znalazłem w odmętach mojego PC, kilka niepublikowanych dotąd "badań".
47 letnia kobieta ma mniej więcej taki dostęp do młodych atrakcyjnych samców na Tinderze (ʘʘ)
Zwróćcie uwagę na to jak dużo młodych mężczyzn przyznaje, że podobają im się podstarzałe kobiety. Nie liczcie na to, że nawet te stare wybiorą incela mając dostęp do chadów.

Link do części głównej -----> https://www.wykop.pl/wpis/44931135/operacja-beata-ʖ-nadszedl-czas-opublikowac-moj-cz/

#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #rozowepaski #tinder #p0lka #badoo #hipergamia #podrywajzwykopem
B.....W - >Po 30 roku życia, kobiety walą w ścianę! Wtedy będą błagać na kolanach inc...

źródło: comment_16052832009W7dT7wnWGc7cIXi3PLLMw.jpg

Pobierz
  • 91
Wmawiaj sobie to dalej. Pewnie jeszcze twierdzisz, że kobiety nie zagadują do Ciebie bo są nieśmiałe?


@Blackpill_RAW: nie wiem, z ryjem 6/10, jak wstawiłem zdjęice nowej bmw jakoś nie mam problemu z laskami ¯\_(ツ)_/¯
Ale to po prostu zdjęcie auta wstawiłeś czy jak? XD Bo aż bym sobie sprawdził czy moje coś daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@2-aminopirydyna: wrzucasz kilka zdjęć, kurde jak wam poradnik chyba zrobie

1) swoje zdjecie profilowe bokiem ustawione, z dobrego telefonu
2) zdjęcie z kotem
3) zdjęcie z autem
4) zdjęcie najlepiej z dubaju z wakacji

opis gotowanie, podróże, kochasz zwierzęta, lubisz na zakupy chodzić, trunujesz